Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-22 éves férfiak! Megpróbáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-22 éves férfiak! Megpróbálnátok távkapcsolatban élni? 600km, vagy szükséges nektek mindig a nő mellettetek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 12:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

a férfiak 95%-nak szerintem szüksége van a rendszeres szexre egy egészséges párkapcsolatban. Ez 600km-ről csak egy 600000,15 méteres farokkal valósítható meg.

ezenkívül 600 km-ről nem több a csaj, mint egy kép, meg egy hang, meg olyan mondatok halmaza amit úgy mond, hogy nem néz a szemedbe és nem ér hozzád közben... ergo bárki lehet. Vagyis nem megbízható. Egy kapcsolat alapja a bizalom. 600km-ről szerelem lehetséges, de ott a kockázat, hogy nem biztos, hogy abba vagy szerelmes, aki valójában a másik. Tovább is van mondjam még?

2009. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Aham , mond tovább is , de ezzel csak elszomorítsz. Tudom az agyam legmélyén hogy így van , de valahogy nehéz ezt elfogadni , és igen szerelmes vagyok. Nekem is jó amikor itt van a férfi mellettem , de itt közelbe még nem kaptam ilyen pasit aki iránt így érezzek . Eddig még sose voltam szerelmes most az vagyok
2009. szept. 11. 12:46
 3/19 anonim ***** válasza:

Egy ideig éltem távkapcsolatokban(Esztergom, Debrecen, Fehérvár), de annyira megcsömörlöttem az egésztől, hogy egy idő után azt mondtam soha többé! Ironikus módon a jelenlegi párommal is távkapcsolatnak indult, de eldöntöttem hogy nyár után vagy összeköltözünk, vagy véget vetek a dolognak. Összeköltöztünk.

Ám tudom milyen az amikor csak 1-2 hetente tudunk találkozni, hogy majd' megőrülünk de akkor sem lehetünk együtt, hogy minden 1-2 hét végén majd megőrülünk annyira fáj az elválás.. Ez valakinek működhet ha a szerelem nem annyira heves, de hogy én ne tudjam minden nap megölelni a kedvesem és elmondani neki hogy mennyire szeretem, na az nem kell SOHA többé. És ott az anyagi oldal is, ha pl Budapest-Debrecen a táv, a költségek akkor is évi 200.000-et tesznek ki akkor, ha csak 2 hetente találkozunk, ha pedig hetente akkor a dupláját is. Azért az pénz, nem is beszélve az utazás kényelmetlenségeiről.

Szóval az ilyesmi annak való aki mindezt képes vállalni, de szerintem inkább érdemes keresni valakit a közelben.

2009. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Bocsika, de egy ekkora baromságba már kár is belekezdeni, hát még hova nem akartok szakadni egy mástól, távkapcsolatot 2 földrész között?!
2009. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
részvétem.. nekem is ugyanez a szitu, szintén 600km.. csak még vízum is van a dologban. szóval mostanában esélytelen.:(
2009. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a távkapcsolat az halál. :( Alapból kísértésnek vannak kitéve. Nekem volt egy barátnőm, aki kiment külföldre dolgozni, hogy majd utána megyek. Nagy ígéretek, nagy tervek, nagy hűha. Aztán egyszer csak szólt, hogy ne hívjam többé, mert terhes az amúgy már vőlegényétől...
2009. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
én nem attól félek hogy megcsal , vagy én őt. Ha itt lenne akkor is csak hetvégen tudnánk találkozni , mivel teljes napi programunk az egyetem. max csak akkor tudnánk hogyha együtt laknánk találkozni minden nap
2009. szept. 11. 15:01
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia!

300 km-es (Debrecen-Székesfehérvár)távkapcsolat eredményét írom le Neked:

5 év távkapcsolat 2 hetente majd a vége felé hetente találkoztunk hétvégeken. Tanultunk, úgyhogy a nyarakat többnyire együtt töltöttük, hol Debrecenben, hol Fehérváron

5 év után összeköltöztünk

Már 12 éve vagyunk együtt, boldogságban, és 8 és fél hónappal ezelőtt megszületett a szerelmünk gyümölcse, egy kisfiú. :)

Ha igazi érzéseken alapul a kapcsolat, akkor nem lehetetlen!

Üdv, és sok boldogságot kívánok Nektek!

29/N

2009. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kimaradt , hogy a párom 21, én 17 éves voltam a kapcsolat kezdetén
2009. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
ez nagyon szép:) remélem nekem is ilyen szép vége lesz majd gratulálok
2009. szept. 11. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!