Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-22 éves férfiak! Megpróbáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-22 éves férfiak! Megpróbálnátok távkapcsolatban élni? 600km, vagy szükséges nektek mindig a nő mellettetek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 12:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mi pedig 2 év után szakítottunk a múlt hónapban.

Szintén Budapest - Debrecen a táv.

Nem akartam ezt mondani, de felesleges belekezdeni.

2009. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Igazából mindegy mit írunk hiszen te bele fogsz kezdeni, hogy meddig bírjátok az pedig tőletek függ. Arra viszont készülj fel hogy ha szomorú vagy és csak a párod ölelése vidíthat majd fel, az nem fog bekövetkezni.. maximum valami halovány telefonhívás. 600 km még durvább, és nem nagyon hiszem el hogy csak 600 km-re tudtad megtalálni a megfelelőt. No mindegy, sok szerencsét, szükséged lesz rá.
2009. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Szia!

Csak a véleményemet mondom, nem biztos, hogy rád is alkalmazható.

Nekem kicsit fiatalabban volt távkapcsolatom (17 évesen), 200km-ről beszélünk, hétvégente találkoztunk. Jó volt, mert kimozdultam itthonról, és megvolt a romantikája a várakozásnak is, és az utazásnak is. Szerettem ezt az időszakot. Viszont 600 km sok, és és talán ez hosszútávon fárasztóvá válik (nekem csak kb fél évig volt így).

Egyébként is néha jót tesz a kapcsolatnak, hogy a felek nincsenek folyton egymás nyakán.

De ezek mind kapcsolatfüggő dolgok, első sorban a ti kapcsolatokon múlik. Átmeneti állapotként elviselhető. De lehet, hogy érdemes lenne közelebb költözni (akár másik egyetemre való átjelentkezéssel), márha komoly a dolog.

2009. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Szia! Szerintem nem gáz. én párom 19 bár nem 600 km-re lakunk egymástól, csak 250-re, mégis kibirjuk valahogy, és persze ő egyetemre jár, én még gimis vagyok.


Menni fog az, ha nehezen is, de sikerül;)

16/L

2009. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Bellacullen válasza:

Szia!

Elég nehéz helyzetben vagy, de persze ez nem jelenti, h lehetetlen is. 25 éves vagyok, katona. Emiatt szinte állandóan külföldön vagyok, van, h 5-6 hónapig nem láthatom a szerelmemet, és gyakori, h még e-mailt sem tudok küldeni neki. Mi immár 4. éve vagyunk együtt , ő számomra az igazi, vele képzelem el a jövőm.eszem ágában sem lenne őt megcsalni, vagy becsapni.Voltak nehéz időink, de az igazán erős érzések kiállták a próbát . És a mai napig ő az életem értelme. Csak rajtatok múlik, h milyen lesz számotokra ez a bizonyos távkapcsolat, de ha elég erősnek érzed magad, egy próbát mindenképpen megér:) Nekem bejött:)

2009. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor már találkoztatok kb 10-szer a 4 év alatt? LOL, tényleg nagy lehet a szerelem! :D
2009. szept. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Igazából én is távkapcsolatban élek a távolság közel 600 km (megközelítőleg Kolozsvár-Székesfehérvár). A szerelmem Romániában él, munkám során ismerkedtem meg vele. Mi csak angolul tudunk beszélni. Nagyon furcsa ez az egész 3 hónapja tart, és tényleg megőrülök érte, sok-sok levél üzenet, vele álmodok 'szinte' mindennap. Valóban nem olcsó a hotel, és az út, de valahogy ilyenkor az anyagi dolgok másodrangú dolgok, és ez kölcsönös. Én azt mondom, ha mindkét fél igazán akarja, akkor igen is működhet, hogy mit hoz a jövő nem tudom de részemről, és érzésem alapján részéről is maximális a bizalom, és az optimizmus. Véleményem szerint ezen dolgok nélkülözhetetlenek. Soha senki iránt nem éreztem, és nem kaptam ilyen mélységű odaadó szerelmet. Te Iubesc Alexandrina Mea... :)
2009. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen, én bennevagyok, a táv 800 km és mindent kibírok érte, annyira szeretem. Férfi vagyok, de a szex csupán csak másodrangú. Tudom, furcsán hangzik, de a férfiak nem csak agyatlan szexgépek akik kétnaponta kielégítést várnak. :) Igen, jó lenne ha velem lenne, de ha egyszer tudom, hogy Ő Az, akkor se táv, se idő, se pénz meg nem állíthat. Ha valaki valakit igazán, teljes szívéből szeret, akkor törvényszerűleg működik a távkapcs. De ez már a legnagyobb fokú szerelem. Istenem, de hiányzik... :(
2009. szept. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó két hozzászóló! Írnátok még valamit bővebben, hogyan tudjátok kivitelezni a kapcsolatot? Nekem is úgy tűnik most indul be a távkapcsolatom, az én szerelmem is Romániában él, nagyon akarjuk mind a ketten, jó lenne pozitív visszajelzéseket olvasni, hogy valahogy mégis megoldható ez a dolog...
2009. nov. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!