Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik nyugodtan?

Miért nem alszik nyugodtan?

Figyelt kérdés
Kisfiam holnap lesz 5 hós,nappal szépen alszik, többször is,viszont éjszaka meg sem áll.9-kor lerakom aludni és kb éjfél , 1 óráig semmi gond,UTÁNA VISZONT:forog álmában, hasrafordúl, amire persze felébred,folyton lerúgja a takarót.Próbáltam már magam mellé rakni,de úgy sem jobb a helyzet.Ma éjszaka másfél óránként igazgattam és takargattam.Eddig enni kelt fel, most már szerencsére nem , de emiatt még sincs nyugodt éjszakánk.Tudom , hogy van akinek sokkal nehezebb , én csak kíváncsi vagyok, hogy mi történik kisfiammal éjfél után???
2009. máj. 9. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

szia! nálunk ugyanez van, de pontban hajnali 2-től. rejtély. ő is fel-felsír, rugdosódik, kitakarózik, dobálja magát. pedig nem éhes (mert ha adtam neki enni, 30 ml-nél több nem kellett neki), inni is csak szopi reflex miatt pár kortyot. melege nincs, nem fázik. passz.. én is várom a válaszokat és bocs, hogy nem tudok segíteni.

az én fiam 6 hónapos, az alsó két foga kinn van és nem lett jobb az éjszakánk ezután sem :(

2009. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszike,legalább tudom nem vagyok egyedűl.

Most is édes-deden alszik egy moccanás nélkűl.

Nem értem én ezt,hogy mi történik velük hajnalban:)

2009. máj. 9. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!