Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már jöhet a foga?

Már jöhet a foga?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám néhány hete nagyon "nyálaskodik", valamelyik ökle mindig a szájában van és a nyála is nagyon folyik, nyomja ki a szájából a nyált. A szakálkát egész napra rá kell kössem, mert másképp minden blúza csupa nyál. Egy picit nyűgösebb is az utóbbi időben...esetleg a fogzásnak tudható be? Bár szerintem még korai lenne a fogzás, de nem tudom mi más lehetne az oka. Nem látni semmi fogkezdeményt. Esetleg kezdjem kenegetni valamivel, netalán fáj néha és azért nyűgösebb? Ti mit tanácsoltok tapasztalt anyukák?
2011. nov. 11. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Lányomnak már 3 hónapja folyik a nyála, de nagyon és 1.5 hónapja eszi az öklét. 2 hete nyűgösködik, fogak még sehol.Pedig a minap megálmodtam, hogy kibújtak neki :)
2011. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia.az én kisfiamnak is így volt,mindent rágott,állandóan tiszta nyál volt.ha nem a kezét rágta akkor a takaró vagy a textilpelus csücskét.kisfiam most 6 hónapos de még mindig nem bújt ki egy fogacskája sem.az ínye duzzadt,nyűgös,éjszaka többször felkel de még mindig semmi.szóval valószínű hogy a te babádat is a fogacskája kínozza de vannak babák akik sokáig szenvednek mire kibújik az első foguk.én kenegetem neki.
2012. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!