Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A foga jöhet 4hós kisfiamnak?

A foga jöhet 4hós kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Egész nap tömi akezét a szájába és nyáladzik.Eddig jó alvó volt de az utóbbi időben sokszor kelt éjszaka és vigasztalhatatlanul sír! Tegnap este bekendem dentinoxal az ínyét és most jól aludt éjszaka.Én nem látom duzzadtnak az ínyét,vajon már jön a foga?
2011. aug. 9. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, 4 hónapos kor körül kezdenek a fogcsírák mocorogni. Nekünk is ekkor kezdődött, az első 2 foga 7 hósan jött ki.
2011. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán jöhet a foga! :) Az enyémnek úgy bújt ki 4,5 hónaposan, hogy nem is vártam. Csak egyik este nagyon sírt, másnap elvittük dokihoz, ő meg megkocogtatta a fogát, hogy nem is tudtam, hogy kibújt? Hát azért sírdogált szegény... :) Nem láttam megduzzadtnak előtte. Attól még lehet, hogy duzzadt volt, de olyan lassan duzzadt, hogy nekem nem tűnt fel. Lehet nálatok is ez van. Egyébként meg attól, hogy nem látszik, az ínye alatt már mocoroghat, amit ő érez! Dentinox helyett esetleg a Dologelt, mert a Dentinoxban lidokain van, ami nem túl jó, ha sokat kap belőle. Vagy homeós cuccokkal próbálkozni, bár lehet, hogy a dologél is az, mert hatásos lehet, de biztos nem lesz baja a kicsinek!
2011. aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is 4 hónaposan jött ki az alsó kettő az általad

leírt tünetekkel kísérve, nekünk a doki a panadol babyt ajánlotta többek közt, ami be is jött. Finom epres íze van és 10 perc múlva megnyugszik tőle, de persze nem sokszor kapott, csak nagyon nagy visításkor. Most már a nyolcadik jön, de már megismerem a sirdogálásáról, hogy ez bizony fog.

2011. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!