Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi oka van a gyerekorvosnak,...

Mi oka van a gyerekorvosnak, hogy hülyeségeket beszéljen? Talán csak nem pénze van belőle?

Figyelt kérdés

Tudja a gyerekorvosunk, hogy nincs édesanyám, tudja, hogy első babás vagyok és fiatal (mihez képest), 24 éves. Gondolom ebből azt gondolja, hogy inni fogom a szavait és utasításait rendre betartani.

Nem igazán preferálom a túl sok oltást és vitamin készítményeket. A minap megmondtam neki, hogy csak a kötelező oltásokat kérjük és lányom csak a kötelező vitaminokat (konakion és vigantol) fogja kapni. Ezt nagy nehezen megértette bár azóta is ha megyünk hozzá, hozzám vágja valahogyan, hogy miért nem adatom be neki ezt és ezt.

De tegnap már mindennek a teteje volt. Azt mondja, lépjek már be hozzá a rendelőbe a közel jövőbe, mert ír fel tápszert és/vagy tejpépet a lányomnak, mert 4 hónapos kortól már nem elegendő az anyatej. Én pedig csak álltam és pislogtam. Védőnőm a kórházi hazaadás követő első alkalommal nyomatékosította, hogy ha van elegendő tejem, akkor 6 hónapos koráig a baba csak és kizárólag anyatejet kapjon. Plusz mindenhonnan (rokonok, ismerősök, internet) azt hallom, olvasom, hogy 6 hónapos koráig csak anyatej (ha van). És most azt mondja a gyerekorvos, hogy 4 hónaposan adjak neki tápszert. Miért is?


2011. nov. 10. 09:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A babás, kisgyerekes szülőkön lehet a legnagyobbat szakítani. Persze, hogy mindent megvesz, megtesz az ember. Üzlet a hozzátáplálás, a gyerekruha, a játékok, stb. de a legnagyobb üzlet a gyógyszer. Lehet, hogy kevés babakeksz fogyott a boltokból, ezért "találták" ki az orvosok, hogy most már 4 hótól kell glutént adni. De ez már csak össze-esküvés elmélet. Szerintem válts orvost, ha megteheted. Első babás vagyok, de kb. 2 hónapon után megtanultam, hogy nem szentírás, amit a doki, védőnő mond.
2011. nov. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!