Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A két utolsó név közül melyike...

A két utolsó név közül melyiket választottátok, ha több név is volt a kalapban?

Figyelt kérdés
Nálunk sok név felmerült, az utolsó kettő a Bettina és a Nóra volt. A kislányom a Nóra nevet kapta! Nem bántam meg.
2011. nov. 7. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:

A Bettina nekem nekem tetszik, a Nóra igen, benne is volt a pakliban, amíg nem ismertem meg a férjem, akinek MA-ra végződik a neve, úgyhogy így ...MANÓra lett volna szegény gyerek, ezért kiejtettem a kedvenc nevek körül. :)

Nálunk az Adél és Alíz volt a listás, végül Alíz lett.

2011. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk Lilla, Alexa (v. Alexandra) és Viktória voltak a befutók, végül Viki lett a pici lány :)
2011. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

de gondolom mindegy melyik név nem? ezért volt a két utolsó.


nekünk Sofia és Emma volt a két utolsó. de mivel Emma volt az elsö amit kitaláltunk és a világ legegyszerübb nevét akartuk, mivel több országos család vagyunk, így Emma lett.

Sofiától féltünk hogy mindenhol másképp írják le.

2011. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk hagyomány után Miklós, de mivel 2nevet akartunk neki, mivel apujának is 2 van Miklós Dániel igy a pici Levente Miklós lett (tudjuk, hogy elsőnek kellett volna a Miklós,de apuja nem akarta, csak a lényeg volt, hogy a Miklós az legyen az egyik neve) a Leventét én választottam. Ha lány lett volna, akkor Liza Kamilla lett volna.
2011. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nálunk két dolog miatt volt nehéz a névválasztás, az első hogy a családnév nagyon ritka, de magyaros, és kevés név illik mellé a másik meg hogy fiúnevekből nagyon kevés tetszett igazán. az elsőnél a Mátyás volt az egyetlen ami tetszett nem volt másik név. a másodiknál azt tudtuk hogy Marcit akarunk csak azt nem hogy Marcell vagy Márton. Végül a Márton lett mert magyarosabb.
2011. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaj de érdekes, az elsőt mintha én írtam volna:)) Nekem is nagy kedvencem volt a Nóra és nekünk is a férjem neve Ma-ra végződik így a MANÓ miatt elvetettük, és a mi lánykánk is Alíz lett :)))
2011. nov. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek voltak: Tímea, Barbara, Norina. Norina nyert!
2011. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy debreceni barátnőm,aki a Bettina nevet akarta adni a lányának.Nem tudott róla,de mindenki rosszul volt tőle.Személy szerint nekem sem tetszik. (nekem egy falusi kis liba jut róla eszembe a 80-90-es évekből).A Nóra jó,én adnám a lányomnak,ha nem asszociálnék (és nem lenne belőle rengeteg felénk) róla valakire.Jól döntöttetek.
2011. nov. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Hogy hívják a debreceni barátnődet?
2011. nov. 9. 23:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!