Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor bízhatom a kisfiam a...

Mikor bízhatom a kisfiam a nagyira? Olyan jó lenne kimozdulni a párommal egy este szórakozni, mert megvallom nagyon hiányzik. De valahogy nem tudom rávenni magam hogy másra bízzam.

Figyelt kérdés
Ti hogy vagytok ezzel a dologgal? 6 hónapos.
2009. máj. 6. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha ismeri már a nagyit, akkor egy este nem lehet gond szerintem.
2009. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk mi a párommal éltünk annyit már a gyerkőc előtt, hogy 3 másik embernek elég lenne:-) Mi jól elvagyunk itthon hármasban, az éjszakai szórakozásra nem vágyunk. Viszont készülünk moziba nemsokára. Én a nagypapára/az én apukám/ tudom rábízni a fiúnkat. Abszolút megbízom benne, tudom, hogy el tudja látni, így nem aggódom rajta, hogy mit csinálnak egy délután folyamán együtt.

Fontos szerintem, hogy lásd te is, hogy a nagyi tisztába tudja-e tenni, illetve, hogy szükség esetén meg tudja-e etetni, elfogadja-e tőle a kaját. Ha általában átalussza az éjszakát ,akkor szerintem nyugodtan menjetek, nem hiszem, hogy pont azon az éjjelen lesz másképp a dolog! A lényeg, hogy ne mozdítsd ki, a nagyi menjen hozzátok éjszakára, ne te vidd oda a gyerkőcöt! Jó szórakozást:-)

2009. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Most 7-végén!! :D Én is így voltam,kb az első 3-4 alkalom rossz,de nagyon kell a kikapcsolódás!!!!

Első alkalommal biztos hívod a mamit vagy tízszer,de el kell ezt is kezdeni!!

2009. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon jól el tudja látni a nagyi :) Szoktunk olyat csinálni, hogy Anyánál alszunk, a pici fiam nagyival egy szobában, én a férjemmel másik szobában. Ilyenkor Anya nagyon boldog, unokázik, fiam is nagyon örül, mert ilyenkor minden percben vele játszik:) Egyébként átalussza az éjszakát.
2009. máj. 6. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ott szoktam hagyni aludni anyosomnál imádjákl egymást! Igaz reggel ott vagyok már 7-kor de olyan jó egy estét lazítani és akkor vannagy kád víz eszegetés tévénézés! Nekem kell feltőltődnöm néha! én csak csodálom azokat akik bírják le a kalappal! A babának nem hiszem,hogy ezzel ártanék hiszen imádják a nagyszülei! Ha majd sok sok év múlva unokám lesz én is szívesen venném ha megbíznának bennem:):):)
2009. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha átalussza akkor főleg nyugodtan eregyetek neki az éjszakába. az én fiam másfél évesen még mindig nem alussza át,így addig nem is megyünk sehova párommal,ne a nagyi éjszakázzon miattunk!
2009. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múlt hétvége volt az első alkalom hogy a sogórnőmre hagytuk és elmentünk szórakozni. Most lesz 9-én 6 hós. Átaludta az éjszakát csak reggel ébredt fel de akkor se sirt , a sogórnőm megetette és vissza is aludt. Asogórnőm meg áradozik hogy milyen jó baba egyáltalán nem sirt még egy kicsit se. Olyan büszke vagyok rá. Arról meg nem is beszélve milyen jól esett egy kis kikapcsolodás , feltöltödés. Szerintem akkor is nyugodtan elmehettek ha még nem allussza át az éjszakát, anyukád megeteti és gondolom gond nélkül visszaalszik a kicsi. De te ismered és te tudod milyen a természete.
2009. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!