Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan egyeztetitek össze?...

Hogyan egyeztetitek össze? Néha úgy érzem nem törödöm, tanítom eleget a kislányomat.

Figyelt kérdés
Etetés, pelenkázás, öltöztetés, altatás, játék, "tanulás", sétálás. Ezek mellett persze ott van hogy: Főzni, mosni, takarítani, boltba, postára, gyógyszertárba menni, szépnek lenni, csinosnak lenni. Néha úgy érzem ehhez 2 ember kéne :( Persze tudom hogy a kismamák nagy részének ezt mind meg kell csinálni, de valahogy úgy látom mindenkinek megy csak nekem nem :(
2009. máj. 6. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a bajom. Csak pluszban még van egy 9 éves is, aki délben hazajön a suliból és leckeírás, haverozás stb. Kész vagyok estére. Persze apucit sem kéne hanyagolni...

Ez van. Szét kell szakadni. :)

2009. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát Neked sem lehet egyszerű. Nekem is ez a fő gond, hogy legyek jó anya, el tudjam látni és megfelelően fejleszteni kislányom. Estére, meg hétvégére mellette legyek csinos, figyelmes nő is. Persze ez nem a párom elvárása velem szemben. Ez a saját kis elvárásom.
2009. máj. 6. 11:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem megy...

Mostanában pedig irtó fáradt vagyok, mert éjszaka nem alszik a kisfiam. Nappal is alig...

Magamra fordítom a legkevesebb időt, a háztartást akkor csinálom, amikor alszik a kisfiam, meg amikor a nagyik jönnek unokázni. Hétvégén intézzük a férjemmel a bevásárlást, a gyógyszertárt, könyvelőt, stb. pedig séta közben.

Egyébként pedig a gyerekek azt szeretik legjobban nézni, csinálni, utánozni, amit anya csinál.

Nagyon nehéz tud lenni, de az életem értelme a gyermekem.

2009. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, a bevásárlást a férjemmel, a többit: gyógyszertár, könyvelő, posta, stb. séta közben.
2009. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és még azt nem is írtam hogy még arra is időt fordítani hogy ne hanyagoljuk el a családot, gyerekkori barátokat. Nekem sajnos ez is sikerült :(
2009. máj. 6. 11:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet, és emiatt örökké bűntudatom is van. Nálunk annyiból még rosszabb is a helyzet, h ha alszik, nem tudok csinálni semmit, mert kicsi a ház, és minden hallatszik. Így mindent akkor tudok elvégezni, ha ébren van, sajnos a férjem sem segít túl sokat, sőt, semmit-szinte. :(
2009. máj. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok


TÉNYLEG ELÉG NEHÉZ.Én felosztottam a szoptatás közötti időket, mikor mit csinálok.De nagyon sokat segit a párom is.Nekem plusszban ott van 3 gyerek aki 9,10,11 évesek,Plussz lovardát üzemeltetünk,kimenni lovakat etetni,füvet kaszálni,nem könnyű,de mindenkinek KITARTÁS!!

2009. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!