Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hová tűnt a Babylove tápszer...

Hová tűnt a Babylove tápszer a DM-ből?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja nem lehet kapni nálunk a DM-ben Babylove tápszert. Nálatok lehet kapni?

Eddig azt használtuk, mert olcsó volt és ugyanolyan jó, de most kénytelen voltam drágábbat venni.

Az eladónő se nagyon tudta mi a helyzet, azt mondta, valószínűleg termékváltás lesz. De vajon mikor és mi lesz helyette?


2009. máj. 5. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a városban van :O(Békéscsaba)
2009. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor lehet, hogy körül kell néznem másik DM-ben...

2009. máj. 5. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ma pont akartam venni és az utolsó darab 2-est vettem le a polcról érdeklődtem a pénztárnál és azt mondta, hogy megváltozik, vagy valami ilyesmi lesz velük!!!

Remélem nem találtak benne valami olyat ami káros lenne, mert már fél éve adom a kislányomnak, nehogy valami baja legyen tőle, azt soha nem bocsátanám meg magamnak!!!!!

2009. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam eddig, de most hogy írod, én is remélem, hogy nem azért cserélik le, mert baj van vele... nálunk is elfogyott már jópár dobozzal...
2009. máj. 5. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor általában az történik hogy új lesz a csomagolás és néha kivesznek az súlyából valamennyit, hogy ugyanazon az áron lehessen megvenni vagy simán csak feljebb megy az ára a termékváltás miatt..

( Ha bármi baj lenne vele, hidd el a csapból is az folyna..)

2009. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
a német honlapon olvastam, hogy átcsomagolják több terméküket. nem volt szó arról hogy bevontak volna bármit is minőségi probléma miatt, úgyhogy sztem emiatt ne aggódjatok.
2009. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma kaptam választ a dmtől, 2 héten belül lesz újra. Megújult formában
2009. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!