Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hete szültem, mikor lehet...

6 hete szültem, mikor lehet elkezdeni tornázni? Ki mikor kezdte?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amikor mar jol erzed magad. Ha termeszetes uton szultel akkor nincs baj, a 6 het az eleg sztem. En csaszarral szultem es a 10. heten kezdtem el tornazni. Csak ovatosan..:))
2009. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
milyen sportot választottál?nekem 10 kilót kellene leadnom:-(
2009. máj. 5. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:

A szoptatástól megy le leginkább a súlyfelesleg. Nálam is így volt. Szerintem nem kell erőltetni, mert úgyis vissza fogod fogyni a felesleget, ha jobban odafigyelsz az étkezésedre. Kevés szénhidrátot (kenyér, rizs, burgonya, tésztafélék) és kevés édességet egyél! Egyébként addig nem is nagyon tanácsos keményen edzeni, ameddig szoptatsz.

Szerintem ilyenkor a legjobb a pilates torna, a callanetics, a jóga, és minden kevésbé megterhelő edzés.

2009. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az elso vagyok...en baba-mama tornara jarok, olyasmi mint a pilates. Es csak nekunk anyukaknak torna, a babak fekszenek vagy alszanak mellettunk..:) valoban olyat valassz, ami nem megerolteto eleinte. Ne aggodj, en 20 kg hiztam es torna nelkul ment le eddig 15kg. 3 honaposak vagyunk.
2009. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!