Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell használni az porszív...

Hogy kell használni az porszívós orrszívót?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy ez a legjobb, én mégis bénázok vele. Tiszta takony szegény fiam, de alig tudok kiszívni neki valamit, pedig előtte sósvizes sprét is fújok neki. Mit csinálok rosszul? Van valami spéci technikája?
2009. máj. 4. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Megfelelően összeilleszted a szerkezetet, az egyik végét a porszívó végébe teszed, a másik végével szívod az egyik orrlukat, míg a másikat befogod.

De attól, hogy takony, nem biztos, hogy jön is neki valami. Gondolj bele, nálunk sem egyforma: van hogy folyik ha kell, ha nem, van hogy alig tudjuk kifújni. Ha beteg, ne csak tengervizest használj, hanem rendes (Nasivin) baba orrcseppet, az oldja is. (a tengervizes csak tisztít)

2009. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy, hogy az öledben ÜL a fiad és még egy kicsit előre is döntöd a felső testét. Nekem sem jött semmi, de amikor így csináltam, megindult. Hátha nálatok is így lesz. Sok sikert! És jobbulást:)
2009. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2009. máj. 5. 09:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!