Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babám ehet kókuszos...

9 hónapos babám ehet kókuszos görögjoghurtot? Evett már sztracsisat, meg kekszeset és nem lett baja. Csak a kokuszosba nem vagyok biztos.

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
9 hónapos szerintem még leginkább natur joghurtba turmixolt gyümis joghurtot ehetne de te tudod, hogy mennyire kell a babádnak az ízfokozó meg tartósítószer ;)
2011. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A te dolgod, de én 9 hónapos babának nem adnék sima natúr joghurtot sem, nemhogy ilyen aromával telenyomott egészségtelen szart. De ha már úgyis adod, akkor miért nem adsz neki natúrt és teszel bele gyümölcsöset. Az mégis csak egészségesebb.
2011. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és, azért mert most "nem lett baja", nem most, hanem majd 1 éves kora körül jelentkezhet a tejallergia tünete. Tapasztalatból írom ezt, mert mi is így jártunk az idő előtti tejtermék adással.
2011. okt. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tejterméket kaphat, már 7-8 hónapos kortól. Azzal nincs semmi baj. De szerintem sem nagyon kéne az ízesített joghurtokat adni. Nekem pl. a nőgyógyászom is mondta a terhességem alatt, hogy kerüljem az ilyeneket, mert tele vannak cukorral.

Natúr joghurthoz adj gyümit, és nagyon finom lesz!

2011. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hallottam én is a natúr joghurtba a gyümit.A kisfiamnak nagyon ment a hasa tőle.A rendes gyümi joghurttól nem.Mondjuk ezt a fajtát nem adtam neki.Tele van mindennel.A jogobella-t add,az nagyon jó,és nincsenek benne ilyen ízfokozók meg társaik.Drágább is,de tényleg jobb.A babám ezt kapta,de most már 1,5 éves, és szerencsére semmi baja.Pedig ő is kapta már 8 hónaposan is.
2011. okt. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kipróbáljuk a jogobellát!
2011. okt. 26. 08:03

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!