Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy gyakoroljon...

Mit tegyek, hogy gyakoroljon hason?

Figyelt kérdés
2 hónapos a kislányom,és már valamennyire fel tudja emelni a fejét,ha hason van,de mostanában hisztizik,ha hasra teszem.Szinte egyből elkezd sírni,és a lábával próbál mászni,ezáltal valahogy körbeforog,de legtöbbször csak üresben kapál a lábával,és így csak a popsiját emeli meg,de így nehezebb a fejet emelni,és nem emeli a fejét,és a kezét sem nagyon használja. Hány hónapos korában aggódjak,ha nem tud pl alkaron támaszkodni,de nem is próbál?(tudom,hogy még nincs lemaradva). És mit lehetne tenni,hogy ne sírjon,és ne a fenekét emelgesse,hanem a felsőtestét. Az első hónapban még olyan ügyesen csinálta. Úgy tűnik,mint aki türelmetlen,és most már inkább lábra szeretne állni.Ha a karomban van függőlegesen,vagy ha repülőset játszunk,olyankor nagyon ügyesen tartja a fejét,de úgy pl a karját nem tudja erősíteni.
2011. okt. 24. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az teljesen normális, amit a lányod csinál. Olvasd el ezt a cikket, nagyon hasznos. Én is olvastam, és a babám pont így halad, ahogy itt le van írva. Ne aggódj, nincs semmi baj.
2011. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, a cikk lemaradt. :) Tessék: [link]
2011. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!