Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol ultethetem kitamasztv...

Mikortol ultethetem kitamasztva a 3 honapos babamat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb. öt hónapos korától.
2009. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém fél éves lesz, de még nem ül stabilan, nem is támasztgatom. Olyan van, hogy ha ölben van támasztom a hasammal és ül egy ideig, vagy a babakocsiban kb 80 fokban döntöm, de normál ülésbe még én sem tenném le. Legyél egy kicsit türelmesebb, mert még nagyon pici!!
2009. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kitámasztva semmikor!!!!Az árt a hátának,mivel megterheli.Az öledben-neked dőlve-illetve a babakocsiban a fél fekvő pozícióban lassan már "ültetheted".
2009. máj. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerinetm is korai még. Mi is úgy vagyunk, ahogy a 2. válaszoló. 7 hós kislány, az ölemben ücsörög, kocsiban is döntött támlával ül. Bármennyire is hisztizik, próbáld meg nem ültetni, mert később gondjai lehetnek a gerincével. Ha lehet, 5 - 6 hós koráig várjatok.
2009. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!