Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj ha 7 hónapos babám...

Az baj ha 7 hónapos babám egyáltalán nem húzza fel magát állásba?

Figyelt kérdés
Az előbb próbáltam megtartani,de még a kis lába sem egyenes és csuklik össze.Hangsúlyozom,hogy csak megpróbáltam.Még nem kúszik csak körbe-körbe és szépen tud ülni egyedül.Nincs egy kicsit lemaradva?
2009. máj. 4. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán. az enyém 12 hónaposan állt fel először. Bőven ráér.
2009. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez babánként változó. Az én 7 hónapos kisfiam még ülni sem tud. Az öcsém kisfia ennyi idősen ült,mászott,és kapaszkodva felállt egyedül. Ne aggódj,majd bepótolja! :)
2009. máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Á, az enyém szintén 7 hónapos, és még nem is ül, csak hasra fordul. Ő sincs lemaradva a doktornőnk szerint.
2009. máj. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, jonnek majd a kis szupermenek szuper kis anyukài akik azt vàlaszoljàk majd hogy igen, baj, mert az ovék 7 honaposan màr korbefutotta a hàztombot :S


Nyugi, az enyém a jovo héten lesz egy éves, és alig pàr hete dontott ugy, hogy most màr akkor ideje felhuzni magam és kapaszkodva àlldogàlni. kb 9 honapos volt amikor elvittem a szokàsos kontrollra és emlitettem az orvosnak hogy nem nagyon akar felàllni, azt mondta semmi gond nincs vele, sok babàja van, akik 18 honapos koruk korul indultak el, és még az is normàlis..( ja, Franciaorszàgrol van szo, otthon szerencsétlent màr tuti neurologushoz kuldenék emiatt)

Szoval abszolut nem vagytok még elkésve, sot :)

2009. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs lemaradva, ne aggódj!

7,5 hós a lányom, ő sem húzza még fel magát állásba.

Egyenlőre mászik mint a villám, kiskutyázik (már próbálja előre tenni a kezeit, sztem nemsoká mászni fog), önállóan nem ült fel, de amúgy peckesen ül egyedül. Ha tartom, kirúgja magát állásba és tartja a testsúlyát, lépne is ha hagynám.

Szerintem ne aggódd túl a dolgot, bőven ráér még, bízd csak rá, tudja ő, hogy mikor áll készen a szervezete.

2009. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!