Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan kezeli a hisztit?

Ki hogyan kezeli a hisztit?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek.Teljesen tanácstalan vagyok a lányommal.

Másfél éves és rettentően hisztis.Az még nem is zavar hogyha itthon csinálja hanem amikor épp egy bolt kellős közepén.Semmit nem tudok vele csinálni se beszélni,sem elterelni a figyelmét semmit.Éppen ha vmi nem ugy történik ahogyan ő szeretné ordít ha felveszem feszíti ki magát a kezemből és persze mindenki minket nézz.Ilyenkor mit tegyek.....Ki mit tesz ilyenkor?Köszi a válaszokat....


2011. okt. 18. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy ilyen időszak,rá kell hagyni, had vergődjön,legyél akár otthon, vagy boltban, vagy bárhol. Majd ha rájön, hogy nem éri el vele azt amit akar, majd leszokik róla.De ha most behódolsz, akkor később sokkal nehezebb lesz. Ne aggódj, pár hétnél nemigen fog tovább tartani ez a viselkedés, ha ráhagyod. A bámészkodókkal pedig ne foglalkozz, akinek van gyereke úgyis megért, a többi meg le van tojva.
2011. okt. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Én nem figyelek rá. Teszem a dolgom, vásárlok tovább. Ez általában beválik.

Egy időben zavartak mások, zavart, hogy gülü szemekkel néznek, de rájöttem kit érdekelnek? Ez most egy ilyen időszak, és nem fogom az elveimet azért feladni, mert a boltban megbámulnak egyesek. Akinek van gyereke, az úgyis jobban áll a dologhoz, akinek meg nincs, annak tök mindegy mit csinálsz a gyerekkel, így is-úgy is utálni fog és hülyén fog rád nézni.

2011. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Hagyd rá. Ennyi. Az érdekeljen a legkevésbé ki mit szól, miért bámul. Nem érdekes.


A lényeg, hogy ne vedd észre a hisztit, rá se nézz, menj tovább és vásárolj. Abba fogja hagyni, ha nem ér el nálad semmit. Aztán otthon ugyanígy! Csak következetesen. (Én egy idő után meg szoktam kérdezni, hogy na megnyugodtál már, néha ordít hogy neeeeem máskor meg szipog, hogy igen, de általában nem foglalkozom vele.)

2011. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!