Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet kezelni az ilyen...

Hogyan lehet kezelni az ilyen hisztit?

Figyelt kérdés

Babácskám még csak 9 hónapos lesz, de pár napja olyan hiszti tud vágni,hogy csak nézek,ezt tényleg eazén babám csinálja??

Elkezd keservesen dünnyögni, utána olyan mintha erőlködne,benn tartja a levegőt és morog mint egy kiskutya, de addig csinálja,míg levegőt is alig kap. Teljesen beleizzad. Tegnap már az segített,hogy kis hideg vízzel megmostam az arcát. De egyik napról másikra,hogy lehetett ilyen kis hisztis. Hogy lehet ezt jól kezelni???


2011. aug. 5. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Rá kell hagyni, valamin felingerli magát. Az enyém is ugyanezt csinálja, aztán mikor abbahagyta a hisztit akkor szoktam vele foglalkozni.
2011. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

és ha hisztizni mit csinálsz? ha mondjuk öledben van vagy játszol vele? leülteted hogy hisztizzen tovább? és ha odamászik közben hozzád?

az én egy évesem is hisztis lett 1-2 hónapja és még nem igazán tudjuk kezelni.

2011. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Amíg csinálja szakíts meg vele minden kommunikációt, és ha látja, hogy ilyenkor nem hogy megkapja, de elveszíti a figyelmedet, akkor nem fogja csinálni. Ahogy befejezte, várj egy-két percet és akkor közeledj hozzá ismét, addig csak tégy úgy, mint ha semmi sem történne. Azért csinálja, amiért mindenki más, figyelemfelkeltésből. Ne félj, nem tud kárt tenni magában! Had dühöngje ki magát, aztán, ha látja, hogy nincs értelme, egyre kevésbé fog vele foglalkozni, mert "nem éri meg". :) Kitartás! :)
2011. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

és amint írtam is,mi van akkor ha ugye hisztizve, sírva odajön hozzám. mert van hogy játszunk pl. ágyon, elkezd hisztizni mert éppen nem hagyom hogy a "falra" másszon mert beveri a buksiját a falba vagy elesik és a szekrénybe (volt már rá példa). erre ő elkezd hisztizni. leteszem a szőnyegre, mire ő sírva áll fel mellém és néz rám...nincs szívem nem felvenni őt :(

ilyenkor mi a teendő? Mert a lányom tudja ha jön hozzám mindig felveszem. mert arra gondolok hogy neki rossz ha nem érezhet mikor szeretne, s ha elutasítom.


egyébként köszönöm a választ, kipróbálom.

2011. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már mindent kipróbáltam, felveszem, ringatom, lerakom játszani, otthagyom... De semmi Tegnap elalvás előtt félórát ordított/hisztizett így, de annyira hogy majd behányt és majd megfulladt, megmostam a ksiarcát vízzel, de utána ugynaúgy folytatta. Aztán meguntam, beraktam az ágyba, elmondtam neki,hogy anya kimegy, tessék abbahagyni a hisztit és aludni, nyöszörgött még kicsit de aztán kidőlt.....

De már előre félek a következőtől

2011. aug. 8. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!