Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet kezelni hisztit 1...

Hogy lehet kezelni hisztit 1 évesnél? Már ha szólok, h nem szabad akkor csapkodja magát. Ki hogyan oldja meg?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egyik legjobb megoldás ha tudomást sem veszel a hisztiről. Addig amíg hisztizik ne szólj de még csak rá se nézz. Kemény de bejön. A növéreméknél mind a 3 gyerek napok alatt leszokott róla.
2009. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ott hagyod, ha csapkodja magát - egyedül nem érdekes neki. Ha meg valamit nem szabad, azt ne engedd meg késöbb se, legyél következetes. Most csak próbálgatja, hogy meddig mehet, és ha engedsz, akkor egyre jobban a fejedre nö!
2009. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval: legyél következetes, de: biztos, hogy ez hiszti? Az 1 évesek most kezdik kimutatni az érzéseiket. Olykor dühöt is éreznek, amit nem tudnak hogy kimutatni. Én soha nem hagytam ott, nekem is ezt csinálta, hanem elmondtam neki, hogy nem szabad és elmagyaráztam, hogy miért. Mondtam, hogy ezért nem kell mérgelődni meg dühösnek lenni. Szerintem mindent meg lehet velük beszélni. Nem hinném, hogy hiszti, de lehet, hogy próbálgatja, hogy meddig mehet el. Lássa rajtad, hogy határozott vagy a dologban és vannak dolgok, amiket "sajnos" nem lehet.
2009. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!