Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy három hónapos baba mennyir...

Egy három hónapos baba mennyire jó ha nézi a televíziót?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 11:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Milyen okból teszed fel ezeket a kérdéseket?

Egyáltalán mi jár a fejedben? Még azt sem tisztáztad, hogy a bekapcsolt tv-re, vagy csak a készülékre gondolsz. Ha bekapcsoltra, akkor milyen műsorra, mennyi időre, mekkora babára érted a kérdést. Közben egyedül van-e hagyva a pici vagy mellette nyüzsög-e a család etc...


A tv csak egy eszköz. Ugyanannyira tud káros és előnyös lenni, mint egy fakanál.

2011. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, de az én picim is odavan érte. Nyilván nem napi 24 órában megy a tv, de pl este fürcsi előtt ment az x-faktor. Na azért odavolt :) Hangosan nevetett, figyelte.
2011. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs is tévénk csak a hálóban, esténként szoktuk időnként nézni ha a gyerek már lefeküdt. Napközben nem kapcsoljuk be. Szerintem borzalmas butító műsorok vannak. Én nem fogom engedni hogy tévézzen még nagyobb korában sem. Max pl esti meseként megnézhet egy dvd-t.
2011. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én napi kétszer hagyon neki. 15-30 percet.

Egyet a reggeli megemésztésekor, mert addig én végzem a reggeli dolgaimat, és nem jó, ha hason van, pihenőszékben pedig tekereg már, ki akar ugrani, ha nem köti le valami a figyelmét (állandóan hasalna).

Este, amikor együtt a család, apa nézi a híradót, akkor is megy a tévé, ott van ő is. Oda-oda néz, ott is talál új felfedezni való dolgokat magának.

Szerintem az káros, ha egész napra benyomod a tévét, és odaülteted, hogy itt van fiam, szórakozz.

Ne legyünk már szélsőségesek :-)

2011. okt. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!