Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy 3 hónapos...

Normális az, hogy 3 hónapos kisfiamnak, be van nőve a kutacsa? Szóval nincs ott mélyedés. Nem találom, kemény neki.

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 19:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondott az orvos.de beszéltem a védónóvel,és hétfőn megyünk kopony uh-ra.Remélem minden rendben lessz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. máj. 5. 14:03
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem is gondoltam, hogy ez a benőtt ennyire gyakori probléma.

E link alatt a 4 hónapos baba az én válaszaim.

Érdekességként ajánlom Neked, ha még nem olvastad volna.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnéztem.Fogok még irni de most nagyom sietek.
2009. máj. 6. 07:37
 14/19 A kérdező kommentje:
A védőnönk azt mondta kb.egy újjbegyni a kutacs nagysága.Nem tudom hogy most ez pontossan mit jelent,de várom a hétfői napot.A kopony uh kiderül minden rendben van-e????Ha baj van ott észre veszik?Valójában ott mit fognak nézni??Tiszta ideg vagyok.
2009. máj. 7. 08:16
 15/19 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk koponya uh-on. Ott rendben találtak mindent, mégis most a neurológián továbbküldtek koponya uh-ra is. Azon megállapították, hogy a kutacs épp bezáródott, és a varratok szűkebbek a kelleténél, megkérdőjelezték a műtétet:((( Figyelni kell hetenként a fejkörfogat növekedését és a fejlődését. 2 hónap múlva kontroll, ha addig rendben van minden. A mi gyermekorvosunk most továbbküldött vizelet vizsgálatra, és pajzsmirigy vizsgálatra. Sírógörcsöm van nekem is. Én vagyok, akinek a kisfia most 4 hónapos és a linket küldtem.

Írj, hogy mi volt a vizsgálaton.

2009. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
o istenem nagyon sajnálom,a picikédet szoritok nektek minden rendben legyen!!!!!!!!!Nem is gondoltam,hogy ez ilyen gyakori probléma,azt olvastam ritkaság az ilyesmi.És a babád fején látszik valami?Gondolom nem.Vagy a fejkörfogattal van valami probléma?A Zolika 33-mal született,most 3 hóssan 37.5 neki,azt mondta a doki az jó.Mi orvosunk pénteken voltunk oltáson azt mondta ugyse fognak találni semmit,fölösleges elmenni.Szóval ez a doki nem fut százon!Ma megyünk és irni fogok mit mondtak.szia.
2009. máj. 11. 06:43
 17/19 A kérdező kommentje:
szia.voltunk uh-on.Mindent rendben talált a doktornő.Kérdeztem tőle akkor hogy -hogy nincs kutacs?Azt mondta nagyon erösek a gyerek csontjai azért olyan kicsi neki.Mérni kell neki a fejét és ha havi 1cm nő akkor nincs baj.Kicsit kételkedek,dehát bizonyára észre vennék ha baj lenne.Veletek mi a helyzet?
2009. máj. 11. 21:02
 18/19 anonim ***** válasza:

Próbáltam Neked privit írni, de ezek szerint nem kaptad meg.

Nekünk is rendben volt minden az uh-on, de a rtg-en már NEM. Fiam fejecskéje is nőtt eddig havi 1cm-t, mégis a rtg kicsit mást mutat.

" A nagykutacs záródóban van, a varratok tágassága az életkorhoz képest kissé szűkebb, occipitalisan fokozottabb impressiós rajzolat látható. Júl-ban szemfenékvizsgálat"

Egyedül a rtg-en írtak ennyire rosszat. Nemtudom, hogy titeket miért nem küldenek el rtg-re.

Egyébként a vélemény: dyscrania, mérs. ferde fejtartás, craniostenosis?

Szívesen leveleznék Veled privát.

2009. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

szia kérdező. Megkérdezhetem, hogy mi lett a kisfiad fejével? Kellett a műtét vagy minden rendben van vele azóta is?

4 éves most a fiad.

2013. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!