Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy 3 hónapos...

Normális az, hogy 3 hónapos kisfiamnak, be van nőve a kutacsa? Szóval nincs ott mélyedés. Nem találom, kemény neki.

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 19:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A védőnő és a gyermekorvos nem vette volna észre?

Az én fiamnak is be van nőve és emiatt fokozottan figyelik a fejkörfogat fejlődését - hetente méri a védőnő, voltunk koponya uh-on is. A gyermekorvos neurológiára is elküldött minket.

Biztos észrevették volna nálatok, ha tényleg nem lenne kutacsa.

2009. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Biztos, h. nem normális. Mindenképp vidd orvoshoz!
2009. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
vidd el orvoshoz, mert ez nagyon nem jó! minél később nő be, annál jobb, azt mondják. egy éves kor előtt nem szabadna keménnyé válnia!
2009. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
uristen!!!!!!!!Ez most mit jelent???Tisztára kétségbe estem emiatt.Kérlek irjatok!!!
2009. máj. 1. 20:33
 5/19 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Ha nem nőne a fejkörfogata havi 1 cm-t, akkor van gáz. Mert attól, hogy benőtt a kutacsa, attól még nem biztos, hogy elkezdődött a csontosodása is.

Lényeg, hogy nőjjön.

Egyébként, ha beírod a google-ba a 'csónakfejűséget', akkor fogsz találni pár borzasztó cikket.

Én is be vagyok baromira pánikolva, de én tutira veszem, hogy nálatok is észrevették volna vagy oltásnál vagy amikor a védőnő látta, hogy gond van.

2009. máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem normális.Kb.1 éves koruk körül kell bezáródni.Beszélj a dokiddal.
2009. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
remelem, nincs semmi baja a babadnak. Vidd el orvoshoz, amint lehetseges. Nagyon szoritok nektek!
2009. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Hétfön az első utunk az orvos lessz.
2009. máj. 2. 20:47
 9/19 A kérdező kommentje:
Az orvos nem mondott semmit sem,csak hogy minden másnap adjak neki d vitamint,ne minden nap.Holnap elviszem egy másik gyerekorvoshoz.Ugy látszik a miénk egy tuskó!
2009. máj. 4. 21:12
 10/19 anonim ***** válasza:
A mi gyermekorvosunk azt mondta és a csípő uh-on is, hogy a d-vitamin adása nem befolyásolja a kutacs csontosodását, így mindennap adjunk neki 1 cseppet. Igaz, hogy 1 hónappal ezelőtt épp ugyanazt mondta a gyermekorvos, mint a tied. Nem küldött el koponya uh-ra? Mit mondott mekkora a kutacs, mit érez?
2009. máj. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!