Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a babámmal hogy...

Mit csináljak a babámmal hogy aludjon? Hogyan altassam el?

Figyelt kérdés
A lányom 8 hónapos és minden este 1-2 órás hosszú procedura mire elalszik ráadásul mindíg 11-12 óra körül.Egy kevés ideig bevált hogy amikor már álmosodott felvettem és járkáltam vele és nagy nehezen elaludt a vállamon,de mostanában ez a módszer nem jó.Tol el magától miközben ordít,ha leteszem jön hozzám és feláll de ha felveszem ismét tol el,sehogy se jó neki.A kiságyba nem marad,ordít feláll és nem akar benne maradni,ha elaludt és beleteszem akkor is sokszor felébred és elindul akkor megy neki mindennek félálomba is.Mi lehet a baja?Nem tudom mitévő legyek?Próbáltam homeopátiát is de nem segített akkor is nehezen alszik el.Nem értem másoknak hogy van az hogy csak leteszik és alszik?Próbáltam többször is hogy nem veszem fel de akkor több órán keresztűl csak űvöltött,berekedésig.
2009. máj. 1. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ezt csinálta ugyanennyi idösen

na én hagytam sirni a kiságyban.Elsö nap 1orán keresztül üvöltött,másnap is,de utána már csak perceket.Ez volt 2hétig utána alomszép esténk lett.Az a csönd:))Nagyon nehéz volt mert együtt sirtam a kicsivel de nagyon megérte!!

2009. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a homeopátiás szereket folyamatosan kell adni, hogy hasson.

biztos azért nem alszik, mert a felállást akarja gyakorolni.hálózsák?!

2009. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a rosszabbik megoldást választottam,kézben altatom ringatva,amikor újra felébredne,sokszor elég ha megsimogatom,de ha felkel,akkor újra kézben ringatás,szerencsére hamar visszaalszik.Különben nekem is nagyon sír,feláll,és van hogy össze.visszadülöngél,esik a kiságyban félálomban,aztán jobban sír.

Lehet a foga,lehet szep.félelem,lehet valóban a felállás miatti gyakorolgatás is,nehéz időszak az biztos.Nálam van amikor segít,ha megitatom,és a cumin is visszaalszik.

Kitartás!

2009. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hálózsákunk van,nem jött be.Abban is kel fekszik és ordít csak még hozzá jó le is izzad.
2009. máj. 1. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!