Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kancsalságot el lehet nőni?

Bogyo110 kérdése:

A kancsalságot el lehet nőni?

Figyelt kérdés
8és fél hónapos lányomon ugy veszem észre mintha a jobb szemére kancsitana .Elnövik vagy mutassam meg dokinak!
2011. okt. 15. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:

vidd el gyerekszemészetre.

van aki kinövi, de pl.én nem nőttem ki.

2011. okt. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mármint kinőni?

Nem, kezelni lehet egyedül, de azt akkor tudják hatékonyan, minél előbb kezdik. Akár most is, feltétlenül mutasd meg

2011. okt. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
oké köszönöm!
2011. okt. 15. 09:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Szívesen. Jó, hogy korán észrevetted, még abszolút időben vagytok.

És még valami: ne ijedj meg előre, mert ez még nem 100%, sokszor a babák kancsalnak tűnnek akkor is, amikor valójában nem azok. Meg sajnos ez fordítva is előfordul, a lényeg, hogy biztosat a gyerekszemész tud majd úgyis mondani.

2011. okt. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elnőni nem fogja,legfeljebb kinőni!
2011. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi 6 hónaposan voltunk szemészeten, mert jobb szemére kancsalított. Megvizsgálták, egy csomó mérést végeztek és látnia kellett egy autót, amit csak akkor látnak, ha mindkét szemével pontosan látja. Szerintem ide nyugodtan vidd el, beutaló kell és mindössze 5 perc volt. Nálunk mindent rendben találtak. Majd 1,5 éves korában lehet visszamenni, mert akkor tudják csak pontosan megállapítani, hogy minden ok-s. De most 1 éves múlt és már nem kancsalít...
2011. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia.Nehany esetben kinovik van akinek takargatos modszerrel javul.

OFF: Erdekes kerdes az en 10 hos lanyom is kancsal mindket szemere elvittem a haziorvoshoz aki nem kuldott el minket meg a szemeszetre sem merthogy idezem"tul kicsi hogy barmit is csinaljanak,varunk par evet."Na most ez tenyleg igy van?

2011. okt. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem, nincs így. Csak néha az orvosok szeretnek arról is mondani valamit amihez tulajdonképpen nem értenek.


Én már felnőtt vagyok, azóta a szemészet tudománya is fejlődhetett, de én szemüveget kaptam, alig több, mint egy évesen. Ha akkor tudtak vele mit csinálni, akkor most is tudnak majd.

Szerencsétek van, mert a szemészetre elviheted a gyerekorvos beutalója nélkül is.

2011. okt. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16.15-ös vagyok. Off-ra: Mi voltunk szemészeten, kb. másfél éves korban érdemes elvinni, de addig is megmérhetik a szemtávolságot, meg megnézik, hogy nem csak az orrnyerge széles és azért tűnik kancsalnak.
2011. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
OFF-os vagyok.Akkor valoszinu tenyleg varni kell meg egy kicsit a baj az hogy kulfoldon elunk es itt mindig csak "varunk" mindennel.Majd ha otthon leszunk azert elviszem a magyar dokinkhoz is.Egyebkent neha kancsit csak nem allandoan.
2011. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!