Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudnék tenni hogy 3...

Mit tudnék tenni hogy 3 hónapos babám ne legyen nyűgös nappal? Ki fogja nőni?

Figyelt kérdés
Kapott enni,tiszta a pelus minden rendben de amikor elálmosodik nagyon nehezen alszik el.Ha kiviszem a babakocsiban jól elvan de nem lehetünk kint egész nap.Így is 2x szoktam kivinni.Este hálistennek minden rendben van.Én csinálok valamit rosszul?Járt így valaki?
2011. márc. 25. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Az álmosságtól nyűgös?

Mert ha igen, akkor valahogy meg kellene próbálni elaltatni. Az én kislányom 3 hónapos koráig nem aludt napközben, bármit csináltam...aztán egyszer hasra tettem, és elaludt...na onnantól kezdve hason altatom, és tök jókat alszik napközben is, így csökkent a nyűgössége is.

Bár nála a reflux is szerepet játszik, mert sajnos amiatt még mindig előfordul, hogy nyűgi...

Az pedig jó, hogy legalább a babkocsiban jól elvan, nekem ott is üvölt. :)

S még mindig szerencsésnek mondhatjuk magunkat, mert este minden rendben van!

2011. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Kapott enni,tiszta a pelus minden rendben"... talán más kell neki, több kell neki. Pl az, hogy ölben legyen, karban legyen. Testközelség. Ez a babák természetes és jogos igénye, nem te rontottad el. Én a helyedben megpróbálnám hordozókendőben magamra kötni és úgy elringatni. Így a te életed is megmarad, jöhetsz-mehetsz a babával, végezheted a dolgodat, mint a szülés előtt, és a baba is boldog, nyugodt, jókat alhat rajtad.
2011. márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!