Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is sok popsi törlő...

Másnál is sok popsi törlő fogy? Nálunk rengeteg, hogy spóroljak vele?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Az az igazság,hogy én is sokat használok,mert én pisis pelus cseréje után is áttörlöm a popoját,nekem jó érzés,így nem sajnálom.De van aki ilyenkor pl. nem használ,csak kakinál.Talán így tudsz esetleg spórolni.
2009. máj. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én egy pelenkázásnál 1-2 lapot használok

mikor leveszem a pelust, először az első (hasa felől eső) felével, majd azt behajtva az alsó (hátánál levő) felével is megtörlöm a popsiját, így már a nagyja kaki lejött, a popsitörlővel csak át kell törölni, hogy a maradék lejöjjön

2009. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Mi viszonylag olcsóbbat veszünk. DM-ben kapható, saját márka - ha 4-vel csomagoltat veszel, akkor egész elfogadható az ára. (1500 Ft/4db)

Nálunk kb 3 napra elég egy csomaggal. Ez baromi sok.

2009. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Pelusozáshoz én sem sajnálom, de például a reggeli cicamosdáshoz és az evéseknél igyekszem pihe-puha nedves rongyocskát használni. Én is spórolni akartam, így ez bejött. Ráadásul én nem szerettem, ha a szájába veszi a popótörlőt. Remélem sikerül valahogy neked is határt szabni a használatában. Minden jót.
2009. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
A kakilás után mosd meg a fenekét a csap alatt. Lehet,hogy elöszőr meg fog ijedni,akkor a kiskádba mosd meg. Mekkora a bébike?
2009. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


itt vannak még lehetséges alternatívák popsitörlő helyett

2009. máj. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha csak pisi volt,1-et használok,ha kaki,akkor 2-3-at.Mi kb.5 pelust használunk 1 nap.Szerntem nem sok.1 csomag 72db-os kb.1 hétig elég.Azért attól is függ,mekkora a baba.Ha még pici,akkor több fogy,mert hígabb a kaki.A lányom 6 hónapos.
2009. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Pisinél egy lappal szoktam letörölni. Kakinál viszont le szoktam mosni csap alatt. Így higienikusabb, mert nem kenegetem a nunijánál a kakit, és teljesen friss tiszta lesz. Arc törlésre kineveztünk egy-két pelust amit megnesvesítek. Szerintem ez egészségeebb mintha a törlőkendő illatos tisztítószere kerülne a szájába.

Tehát így nem használunk túl sok törlőkendőt:)

2009. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
6 hetesek vagyunk,köszönöm a válaszokat azt hittem egyedül én használok sokat:)
2009. máj. 1. 14:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálam nagyon kevés fogy, pedig én is mindenhez (pisi, kaki)használok, igaz csak 1- et. A titok abban van, hogy vagy előtte bevizezem (pisihez, kisebb, jól letörölhető kakihoz), vagy csap alá tartom, s ott mosom meg törlővel a csap alatt (nagyobb, ragadósabb kakinál).

Nálam a popsikenőcs fogy nagyon, mert abból kenek sokat. :))

2009. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!