Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányoknak van hüvelynyílásuk?

Kislányoknak van hüvelynyílásuk?

Figyelt kérdés

Lányom 10,5 hós, és ma tüzetesebben megnéztem-eddig nem mertem "feszegetni", de ilyedve tapasztaltam, hogy nincs hüvelynyílása.

A férjem szerint ilyenkor még nincs nekik, csak később alakul ki...

Ti hogy tudjátok? Lányotok "milyen"?


2009. ápr. 30. 20:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínű összenőt, elkell vinni orvoshoz.
2009. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
jézusom. elárulhatod a férjednek: igen van hüvelynyílásuk.
2009. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg van olyan, hogy a szeméremajkak összetapadnak. Ez olyan, mint a fiúknál a fitymaszűkület. A nagylányomnak volt ilyen. Azért akalul ki, mert az ő szervezetükben még nem termelődik elegendő ösztrogén. Egy vékony hártya alakul ki a két szeméremajak között, amit általában sebész választ szét, de azt is halottam már, hogy ösztrogén tartalmú kenőcsöt adtak.

Vidd el az orvoshoz és kiderül, hogy Neki is ez van-e. Ha igen, akkor arra ügyelj majd a szétválasztás után, hogy minden fürdés után válszt szét újra, mert úgy 5-6 éves koráig, amíg elégséges szintű nem lesz a hormontermelés, újra öszetapadhat.

2009. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bizony van, nekem is lánykám van, és nagyon oda kell figyelni a pelenkázásnál, hogy krém, hintőpor ne kerüljön bele. Vidd el dokihoz, amíg kicsi.
2009. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Persze, hogy elviszem, de Murphy dolgozik, hosszú hétvége van... és én izgulok, hogy most mi van.

Kutatok, de nem találtam még egyértelmű választ, bár családom és lányos barátnőim szerint sincs még ilyenkor nyitva, csak 1 év körül, amikor a fiúknak is leszáll a herélyük nyílik meg.

De várom a további tapasztalatokat, véleményeket!

2009. ápr. 30. 21:19
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Szia! Kell lenni nyílásnak, mindenképpen. A fiúknak má

r születésükkor le van szállva a heréJük.

2009. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem fiam van, de tényleg már születésénél le volt szállva mind2 heréje!
2009. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
lennie kell hüvelynyílásnak-nekem kislány babám van-,csak még fedi a szűzhártya.
2009. ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
a szűzhártya nem "bennt" van?
2009. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
a szűzhártya a hüvelybemenetet fedi!Ennyire nem ismerjük magunkat?
2009. ápr. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!