Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korában szokták a...

Mennyi idős korában szokták a kislányoknak kilövetni a fülét? MIlyen fülbevaló a legjobb nekik? Csatolnátok képes linkeket a ti kicsiteknek milyen van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a védőnő azt szokta mondani, hogy várják meg a 4 hónapos oltást, én kilövettem neki 6 hetesen, semmi baja nem lett. Képet nem tudok linkelni, de egyszerű kis kerek gombostű fej forma volt amit belőttek. Nem is sebesedett ki a füle, még csak be sem gyulladt neki.
2011. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem minél fiatalabb, annál könnyebb. Újszülött kortól (van, akinek már a kórházban kilyukasztották a fülecskéjét) kb. 3-4 hónapos korig könnyebb. Utána szerintem csak akkor lehet, ha már ő is akarja (óvodás/iskolás korban).

[link]

A lányomnak ilyen van (a sima köves, nem a pillangós/katicás)

2011. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Persze először az volt benne, amit belőttek neki, ezt kb 2 hónappal később cseréltük le.

2011. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Kozmetikusnál kell lövetni vagy hol megbízhatóbb?

2011. jan. 6. 12:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Kozmetikus vagyok és 8 hetesn csináltam meg a lányomnak.Kis franciakapcsos bébifülbevalója van.


[link]


Nem tudom mennyi látszik belőle:(!

2011. jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Látszik a fülbevaló, köszi! Nagyon tündéri a kislányod! :)
2011. jan. 6. 12:47
 7/9 anonim ***** válasza:

6 hetesen lövettük ki a fülét, ez a gyógyfülbevaló:


[link]


Ez pedig a mostani,pont olyan, mint az utolsó válaszolóé:


[link]

2011. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindkét lányomnak a kórházban csináltattuk meg. Az elsőnek lőtték, a másodiknak szúrták.

Ezt lőtték be az első lányomnak, ez ilyen antiallergén orvosi cucc:

[link]

Erre cseréltük ki neki pár hónappal később:

[link]


Most az a kis köves beszúrós antiallergén lett beszúrva a második lányomnak, majd nemsokára ő is kap egy olyat, mint a másik.

Ezt

2011. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12.32. vagyok!Köszönöm:D!
2011. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!