Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az amikor a kislányokna...

Milyen az amikor a kislányoknak baj van a nunijával?

Figyelt kérdés

A gyerekorvos sora nem hívta fel a figyelmemet arra,hogy a kisajkak ugyanúgy letapadhatnak, mint fiúknál. 5 hónapos lesz a lányom és soha meg se nézte neki. Minden peluscserénél szépen megtörlöm, de ott soha nem használok krémet és popsitörlöt, csak nedves vattapamacsot, most mégisúgy látom, mintha le lenne neki tapadva? De csak az alsó része, és a hüvely az teljesen látszik neki.

Most lehet hülyeséget kérdezek, de náluk annyira nehéz ezt megállapítani.


2011. márc. 31. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Összetapadhatnak a kisajkak és előfordul, hogy a hüvely is összenő. Erre adnak krémet, de végső esetben műtétre is sor kerülhet. Ettől nem kell félni, csak egy apró vágás az egész. Megelőzésként pedig mindennap, akár többször is ellenőrizni kell a punciját. Úgyis lehet, hogy a szeméremnyílásnál végig húzol egy párszor egy fültisztító pálcikát.
2011. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mi gyerekorvosunk sem nézte még meg soha, és nem is "figyelmeztetett". Pedig a lányom már 1 éves.

Én is nézem neki mindig, nehogy baj legyen. De mégiscsak a doki jobban ért(ene) hozzá. Most én szóljak neki, hogy nézze már meg????!

2011. márc. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor nálunk lehet baj van??? A hüvely biztos,hogy nincs összenőve, mert az teljesen nyitott, viszont a kisajak, azok szerintem eltapadtak oldalra. Mert a csiklótol lefele kb 2mm szabad, és utána oda van tapadva!!!!!

Akkor holnap orvos lesz:(:(:( Felháborítónak tartom,hogy erre a gyerekorvos, védőnő nem figyelmeztet

2011. márc. 31. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!