Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Helyeslitek a bárhol, bármikor...

Helyeslitek a bárhol, bármikor szoptatást?

Figyelt kérdés
pl.utcán a padon, bevásárlóközpontban, vonaton?
2009. ápr. 30. 13:39
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
52%
Hát én megszoptatom a babámat közterületen,pl játszótéren rendszeresen evett amíg kicsi volt!Nem igazán érdekel,hogy ki mit gondol akinek nem tetszik elfordul!Ráadásul,szinte a mellemből semmi nem is látszik mert a baba és a ruha takarja!Az első fiamnál eszembe se jutott közhelyen szoptatni,mindig vittem neki lefejt tejcsit.De a kicsi soha nem ivott cumisüvegből,és amikor a naggyal a játszón vagyunk,ezért nem megyünk haza egy óra múlva mert a kicsi éhes!Szerintem nincs abban semmi ha valaki szoptat!sokkal gusztustalanabb dolgokat csinálnak az emberek az utcán,köpködnek,vizelnek stb...
2009. máj. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
72%
Elolvastam minden véleményt és mindenkinek igaza van, még annak a hölgynek is, aki írta, hogy az irodában előtte kezdtek el szoptatni. Nekem sem tetszett volna a dolog, egyet értek vele. Engem is zavarba hoz, ha valaki egyszercsak előveszi a melleit és szoptat. A szoptatás természetes dolog, de mi még mindig prűdek vagyunk, nem mutogatjuk a melleinket. Hiszen gondoljunk csak bele, milyen véleményt szoktak kapni azok a nők a hátuk mögött, akiknek egy kicsit mélyebb a dekoltázsuk, pedig nem is látszik a teljes mellük. Én is úgy vagyok, hogy az én melleimet ne bámúlja már senki. Attól, hogy anya vagyok (valójában még nem )még nő is, egy büszke ember, akinek önbecsülése van. Aki pedig látja, hogy a másik szoptat, nem tud úgy tenni, mintha nem látná, hiszen észreveszi, eléggé látványos dolog szerintem. Viszont azzal a megoldással is tökéletesen egyet értek, amit sokan írtak, hogy egy kis takaróval takarták el magukat. Szerintem ez így ízléses, így megoldható a dolog, és hát végülis kényszermegoldás volt. Az egymás leszidása és lepontozása nekem sem tetszik. Minden ember más és máshogy gondolkodik. Tényleg igaz, hogy egy kicsit lehetnénk toleránsabbak is egymással szemben, én szerintem itt senki sem akart támadni senkit, mindenki csak leírta a véleményét. Még csak tegnap volt vasárnap, ezúton utólag is ezen kérdésen belül is kívánok minden kedves anyukának Boldog Anyák Napját, hiszen mindenegyes nap egy csoda anyukaként (remélem én is az lehetek majd egyszer), minden nap csodás!
2009. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
42%
Én mindenhol szoptattam,vonaton is,persze nem úgy,hogy kilátszon a mellem.Soha senki nem szólt meg ezért.Elég baj az,ha valakit ez zavar.Azért nem szólják meg az embert,ha a kutyája összeszarik nyílvánossan mindent,meg hogy félmesztelen nők járkálnak az utcán,vagy férfiak pisilnek nyilvánosan,mert az természetesen természetes,de ha egy anya szoptatni szeretné gyermekét,az már felháborító.Hülye felfogású emberek miatt,nehogy már ne egyen a gyerek normálisan.
2009. máj. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
76%

Én ha kell, bárhol , bármikor, természetesen kulturáltan, és nem obszcén módon.

Ez egy természetes folyamat, és ha lányom éhes, én adok neki.

2009. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Én csak itthon vagy szülőknél szoptattam meg a kicsit. Lehet, hogy természetes dolog, de nekem ez túl intim ahhoz, hogy nyilvános helyen történjen.
2009. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
63%
Hát én is megetettem a babám ha éhes szinte bárhol,de ha több ember is arra járkál akkor egy textilpelenkát tezsek a vállamra és az alatt kap a babám is legvegőt meg én is takarva vagyok,azért hogy ne hozzak mást kellemetlen helyzetbe,zavarba. Na, de aki azt mondja hogy a szoptatás undoritó az biztosan az apja hosszúcicijén nőt fel.
2009. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos tápszeres anyuka vagyok, de láttam már (c) nőt buszon szoptatni, én azt is majdnem megkönnyeztem, szerintem ez olyan szép dolog ! :) Mondjuk buszon én nem szoptattam volna, de ha a következő babámnál lenne tejem, akkor parkban, stb. ahol egy kicsit diszkrétebben lehetne, ott biztos megtenném. Érdekesek voltak a válaszok, de azt tényleg nem értem, hogy mi ebben az "undorító" ?
2009. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

[link]


Érdemes megnézni hogyan is zajlik ez civilizáltabb, fejlettebb kultúrákban, mert Magyarország ugyan távol áll még ettől, de az ilyen kezdeményezések mindenképp javíthatják a helyzetet!! :))))

2009. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!