Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Helyeslitek a bárhol, bármikor...

Helyeslitek a bárhol, bármikor szoptatást?

Figyelt kérdés
pl.utcán a padon, bevásárlóközpontban, vonaton?
2009. ápr. 30. 13:39
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
73%

az is a világ legtermészetesebb dolga, hogy az embernek pisilni, kakilni, pukizni kell. mégsem tesszük ezeket a dolgokat nyilvánosan. jó esetben...

pedig a világ összes emberét érintik a felsorolt dolgok...

2009. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
77%
Én csak itthon szoptatok , v kocsiban. Ha messzire megyek szerencsére babakajával már megoldom. És én sem bírom nézni ha más szoptat, ha nagyobb gyereket az meg tényleg undorító. Pedig nem szalvétával fogom a ..-t.
2009. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
77%
13:49-esnek írnám, hogy nagy intelligenciára vall a szóhasználata! Gondolom a kérdező nem más mocskolódását akarta olvasni! Ezt az egyet kivéve hasznosak a válaszok, mert megmutatják, hogy minden ember más, és mindenkinek egy kicsit engednie kell a saját elveiből a közösségi együttélés érdekében!
2009. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha lennének szoptatásra kijelölt helyek - ugyanúgy, mint mosdók, wc-k, akkor ez a kérdés nem osztaná meg ennyire az embereket, mert akkor lehetne hová elvonulni.

Egyébként csak az tudja, hogy ez mekkora probléma lehet, aki szoptat és nem cumizik a gyermeke.

2009. ápr. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
85%

Én természetesnek tartom :)!

Bár nem tenném,mert ahhoz túl szégyenlős vagyok :)!

2009. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Hú, úgy tűnik darázsfészekbe nyúltam. Még1x köszönöm, hogy leírtátok a véleményeteket, de csúnya beszédre semmi szükség.:-)
2009. ápr. 30. 14:04
 17/38 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom ha valaki leírja a véleményét miért kell mindjárt lepontozni ha neki más a véleménye ezért nincs két egyforma ember és ezért vannak más vélemények.Meg azt se értem miért kell mindjárt kötekedni ha más a vélemény,na meg az egymás lepontozása undorító.Sokszor el sem hiszem,hogy felnőtt emberek használják ezt az oldalt!!!
2009. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
77%
De látjátok? Sokan írjátok, hogy természetesnek tartátok, de nem teszitek, mert szégyenlősek vagytok? Akkor mégsem annyira természetes más előtt végezni, mert akkor eszünkbe sem jutna a szégyenlősség! Én sem tudnám más előtt tenni.
2009. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
81%
A szoptatás egyenlő a baba megetetésével.Aki rákényszerül,hogy ne otthon a négy fal között szoptasson(etesse a babáját),az biztos nem a melleit akarja mutogatni.Én is kerültem már olyan helyzetbe,hogy muszáj volt nyilvános helyen enni adnom neki.Pl. vizsgálatra vártunk a kórházban és pont mi következtünk volna egy pár percen belül.Ha kimegyek az autóba akkor várhattunk volna hónapokat a következő időpontra,ezért elmentünk a folyosó végére és a férjem eltakart minket.Akinek nem tetszett az nem nézett oda,de mindenki kisbabás szülő volt és hadd ne mondjam,hogy milyen alacsony intelligenciára vall aki ezt undorítónak találja.Sok anyatejes baba igény szerint szopik ami azt jelenti,hogy nem igazán tudja kiszámolni az ember,hogy mikor fog enni.Akkor inkább maradnánk a négy fal között?Én azt mondom,hogy ha megtehetem,akkor persze elvonultan szeretné intézni az ember a szoptatást, de vannak olyan helyzetek,ahol nem lehet elvonulni.Mi ha megyünk valahová,akkor az autóban szoptatok,de aki vonattal vagy busszal utazik az szerintetek hová tud elvonulni?Egy kicsit legyünk toleránsabbak.És ha valakinek ez szúrja a szemét,akkor inkább neki kellene diszkréten tudomást nem venni a dologról és elfordulni,nem megbotránkozni olyan dolgokon amik a babák érdekei miatt vannak.
2009. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem nagyon muszáj,nem szoptatnék pl. utcán.Nem csak engem feszélyez,hanem érdekes mód a babám is.Ő már nagyon érdeklődő(6 hónapos) és inkább nem eszik,ha nincs nyugalom.Ha én beszélgetnék mondjuk az apjával szopi közben az is zavarja.Minden ember és baba más,nem tudom miért kell összeveszni és trágárul beszélni.Amúgy Auchanban és más bevásárlóközpontban is szoptattam már de csak a pelenkázóban,ott ált.-ban van szék is és zárható az ajtó.Így nem zavar.
2009. ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!