Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Helyeslitek a bárhol, bármikor...

Helyeslitek a bárhol, bármikor szoptatást?

Figyelt kérdés
pl.utcán a padon, bevásárlóközpontban, vonaton?
2009. ápr. 30. 13:39
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
68%

Én helyeslem,mert a világ legtermészetesebb dolga,hogy az anya megszoptatja gyermekét,ahol éppen megéhezik!

DE!!! Én nagyon szégyenlős vagyok,biztos mindig olyan helyet keresnék ahol diszkréten elbújhatunk.

2009. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
72%
Én nem helyeslem, szerintem ez nem tartozik másra. Itt nem az evésről van szó, hanem részben a női nemről is, elég intim pillanat. Egyébként meg sok embert zavar is, úgyhogy én nem tudnék nyugodtan úgy szoptatni. Bár hozzáteszem, fordult már velem elő olyan, hogy egy roma nő ült velem szemben az irodában, épp gépeltem, az meg elővette a cicit, aztán rá a 2-3 éves gyereket. Majdnem lefordultam a székről és már bocs, de undorodtam tőle :-(!
2009. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó vagyok :-)! Gondoltam, hogy lepontoztok! Azért jó ez az oldal, mert az ember véleményét kérdezik és jól elmondhatja :-)))!!! További szép napot!
2009. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
50%

Egyetértek az első válaszolóval,ez lenne a legtermészetesebb dolog,mint régen is.De sajnos olyan világban élünk,hogy mindenhol kinézik az embert,vagy lenézik érte,nem is tudom hogy írjam,de gondolod el ha pl egy padon leülnél szoptatni,olyan bunkók az emberek tuti lenne aki jól megbámulna,és ezt nagyon utálom.Le lehet pontozni,de komolyan nagyon szemét emberek vannak,akik vagy röhögnek,vagy leszólnak ,na itt falun meg ahol lakom,az idős emberek hát...

Tudom nem ezzel kellene foglalkozni,de én sajnos elég lelkizős vagyok,fontos a manóm,de én is inkább elbújnék diszkréten.

2009. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Csak jelzem, én nem pontoztam le senkit. Köszi a válaszokat!:-)
2009. ápr. 30. 13:45
 6/38 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem MO-on nincs meg még ennek a kultúrája. Én nem szívesen szoptatnék emberekkel tömött helyeken - szégenlős vagyok nagyon, de egy parkban, ahol senki sem lát - miért ne? Kellene több lehetőséget biztosítani a szoptatós anyáknak arra, hogy bármikor megetethessék a kisbabájukat.

A kisfiam 4 hónapos - nem ismeri a cumit, a tápszert csak a cicit. Elég rossz, hogy nem lehet elmenni Vele 3 óránál hosszabb programra.

2009. ápr. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
61%
Nem mert szerintem buszon,utcán meg még sorolhatnám Nem illik.Szerintem mindenki ismeri anyira a babáját,hogy mielőtt elindul megetesse és akkor nem kell nyilvánosan szoptatni.Én is úgy indulok el a babával otthonról ha tele a poci.
2009. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
26%
Ha mondjuk egész nap uton vagy nincs megállni se időd szinte akkor éhen hagyod a gyereket mert undorodsz hogy az uton szoptasd meg hülye k..va?????!!!Pontozzatok csak le nyugodtan de az ilyen beszólások felbasszák az agyam rendesen!!!!A f...t is akkor szalvétával fogod ugye?????
2009. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
68%

nem. tudom, hogy sok ember undorodik a látványtól (férfiak) vagy legalábbis zavarja a látvány.

múltkor mondt a férjem, hogy nem bírná végignézni, hogy egy idegen nő szoptatja a gyerekét nyilvános helyen. szerinte undorító.

2009. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
58%

13:47-es vagyok. A 13:48-astól kérdezném: ha pl. el kell menni orvoshoz valamilyen vizsgálatra a babával és több óra telik el, na akkor mi a helyzet????

Saját kocsi nélkül?

2009. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!