Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Helyeslitek a bárhol, bármikor...

Helyeslitek a bárhol, bármikor szoptatást?

Figyelt kérdés
pl.utcán a padon, bevásárlóközpontban, vonaton?
2009. ápr. 30. 13:39
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
95%
Anyatejes kisbabámmal vidékről kellet kórházba utaznom. Sajnos sok helyre kellett vele mennem, de sehol nem volt szoptatós helyiség. már 3 és fél óra után nagyon sírt, de ahol épp voltunk, ott a Wc nagyon nagyon pici és koszos volt. Még a kilincset sem mertem megfogni. Én is szégyeltem, de elhúzódtam egy sötétebb folyosó végébe, és ott állva, a pulcsim alatt megszoptattam. EZ van...
2009. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
83%
Második válaszoló vagyok! Hogy tisztázzuk, én vagyok az az alattomnos, aki azt írta, hogy unodortam tőle. De olvassátok már el az egészet. Eghy irodában ültünk, a nő az ügyfelem volt és szó nálkül kirántotta, aztán tette a dolgát. Szerintetek ez normális? Nem a szoptatástól undorodtam, hanem ott, abban a környezetben attól a nőtől. És hozzáteszem, már 4 hós terhes voltam. Az, hogy valaki kényszerhelyzetben a kórházban elvonulva megszoptatja a babáját, nem gond, valahogy muszáj. De azért mindennek van határa! Ha megkért volna a nő, kimentem volna szívesen és hagytam volna, hogy egyedül végezze el a dolgát.
2009. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
96%

Ez egy örök vita. Van aki nem bírja nézi, van akit nem zavar. Engem nem zavar, természetes, de én nem szoptatnék bárhol.

Általában kocsiban oldom meg, ha hosszabb úton vagyunk. Lehet olyan helyen parkolni ahol nincs akkora forgalom.

Ha pl Pesten voltunk vásárolni úgy intéztük, hogy etetés idejére élérjünk az Ikeához, van baba-mama szoba fotellel, magunkra zárom az ajtót és kész. Egyre több helyen látok ilyet, nagyon támogatom az ötletet!

2009. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
88%
Én is nagyon szégyellős vagyok de a babám 1 hetes volt amikor orvoshoz kellett vinnünk uh-ra és annyit várattak (pedig időpontunk volt), hogy muszáj voltam megszoptatni. Beültünk egy sarokba, a férjem rátett a vállamra egy takarót és szépen megetettem. Ha muszáj akkor muszáj. Különben meg lehet lefejni tejcsit és akkor pl. 1 kajálást meg lehet azzal oldani. Én így csinálom azóta, hogy ne kerüljek megint ilyen helyzetbe.
2009. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés, és szerintem természetes a szoptatás.

Anno én is pontosan fejt tejcsivel mentem, amig szopizott a drágám. Azt megértem akinek még csak anyatejes a babája.

NA DE a 2-3 éves gyermeket szerintem nem kellene nyilvánosan szoptatni- az legyen anya és gyermeke szertartása, ha szükségük van rá!!!

2009. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg jó téma, én is szényenlős vagyok, de sajna anyós-após pajtással együtt lakom. Még fürdőrucira sem vetkőzöm elöttük... Megszületett a fiam, és az első meleg nyáron már úgy éreztem neki sem tesz jót, ha odakint a jó melegben alszik, enni meg beviszem a hűvös szobába. Végül már simán etettem az udvaron, pedig az egész utca drótkerítéses, mindenki lát mindenkit... Azután elkezdtünk közösségbe, babákhoz járni, és ott már többen is cicire tettük a picúrokat egy-egy előadás közben pl. Sztem az egész tényleg az etetésről, és a természetességről szól. De igazat adok abban is, hogy nem kell nyakra-főre lóbászni a mellünk mindenki előtt, ha kicsit nyűgi a baba. Ha valaki tud fejni, az tényleg jó megoldás lehet. (Na és a pelenkázás még ugyanilyen téma :) )
2009. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
80%

Ha az a gyerek éhes akkor persze,olyankor fogod a babát,betekarod a fejénél is egy vékony takaróval,kikapod a cicit és már mehet is az etetés.Én nem vagyok szégyenlős de azért a cicimet ne lássa a fél város,az csak rám,a babára és az apjára tartozik:D,de amúgy helyeslem,csak kérem a mamikat,hogy ne a wc-be járjanak,plíííííííííz

21 babátlan lány:)

2009. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
23%
minden napra kell el vitázós kérdés nem igaz?
2009. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
86%
Én egyik nap a temetőben szoptattam.Kicsit gáz így visszagondolva,de akkor pár 15 perce sírt és mivel úgyis oda tartottunk és van ott egy csomó pad,leültem az egyikre.Aztán virágot locsoltunk és távoztunk. :-)
2009. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
83%
utolsó:-))
2009. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!