Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap adtam 6 hónapos babámna...

Tegnap adtam 6 hónapos babámnak kubut. Lehet neki egyáltalán adni? Banános-körtés almás

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ne aggódj semmi baja nem lesz tőle sőt nagyon is egésszséges!Viszont a sárgarépással vigyázz az én fiam besárgult tőle:):):)Nyugodtan lehet nekik adni én már 4 hósan adtam neki a védőnő eg a gyermekorvos is mondta hogy lehet!!!!
2009. ápr. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

nem olvastam sosem, hogy pontosan miket tartalmaz a Kubu, de azért érdemes megnézni a címkéjét. Szerintem van benne tartósítószer, és hasonlók.

Nem hinném,hogy bármi baja lenne tőle, de azért túl sokat nem adnék belőle még ekkora korban. Már majdnem 8 hós a fiam, de én még mindig csak a bébiitalokat adom neki. Igaz, hogy allergiára veszélyeztetett, így nálunk szóba sem jöhet semmi, amiben tartósítószer, vagy bármilyen hasonló anyag van.

2009. ápr. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Én hígítva mint a szörpöt adok a kis fiamnak mert olyan sűrű, hogy utána nem akar enni. Lehet adni mert egészséges.
2009. ápr. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Semmiképp sem jobb, mint a gyümölcs, de mint az előttem szóló is írta: telít.

Én inni mindig vizet adok a gyereknek, s eszik friss gyümölcsöt, abban tutira benne van még a vitamin...adalékanyag nélkül.

2009. ápr. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fiam tegnap volt 10 hónapos, ma kapott először Kubut.

Banánosat vettem neki tegnap, hogy ne sárguljon!

Sokáig én is csak babaitalt vettem neki, azok biztonságosak.

Amit még nagyon imád az a Pfanner 100%-os alma. Ezt is csak kb 2 hete kapja.

2009. ápr. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!