Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Banános tejpéptől is lehet...

Banános tejpéptől is lehet székrekedése a babámnak?

Figyelt kérdés
Más tejpépet már evett, nem volt gond, de ez most nagyon megfogta. Vagy másra gyanakodjak?
2010. jan. 24. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
A banán fogja a székletet, ezért jó hasmenés ellen is
2010. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem merem adni neki,még nem is próbáltam.De ahogy olvastam a dobozán csak pár százalék banán-pehely van benne.

Ezek a tejpépek életükbe nem láttak banánt.


Ezért nem vagyok benne biztos,h annyira megfogja mintha rendes banánt enne.

2010. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha rízspép, akkor biztos hogy befogja, bár az én babám a sima tejpéptől is szorulásos lett, amikor még más kaját nem kapott a szopizáson kívül, csak tejpépet, rögtön észre lehetett venni.
2010. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem értem...banán szezon van, ha banános tejpépet akarsz neki adni, miért nem reszelsz bele friss banánt? Ezek a tejpépek életükben nem láttak egy fikarcnyi banánt sem...amúgy pont ezért nem is hiszem, hogy a babán miatt fogja meg, lehet hogy több benne a rizs %...
2010. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Nem emlékszem, hogy lett volna ilyen kérdés, hogy jó-e, ha banános pépet kap. Amúgy a banán megfogja, de nem gondoltam volna, hogy így is, mivel én is azt gondolom, hogy szinte csak az ízét érezni.


Köszönöm a válaszokat!

2010. jan. 24. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is inkább sima tejpépet veszek. (Natúrt) És abba reszelek mindenféle gyümit. (Pl.: banán, alma, körte.
2010. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!