Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babatok a hanyadik honapban...

Babatok a hanyadik honapban emelte fel a fejet ha hasra tettetek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
2 hónaposan emelte, de csak rövid ideig. Ahogy egyre többet van hason úgy erősödik és egyre tovább emeli a buksiját. Most 4 hónapos és már szépen tartja és forgatja a fejét hason fekve.
2009. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehat akkor mi sem vagyunk teljesen lemaradva ha 2.5 honaposan csak epp hogy probalgatja emelgetni a fejet ha hason van?Ja de azt is csak ha nagyon ideges lesz...:)
2009. ápr. 29. 22:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagytok lemaradva, csak minnél többet legyen hason, hogy erősödjön. Amikor már nem bírja akkor nyűgi lesz és én vissza fordítom.Az első voltam.
2009. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pici lányom szombaton lesz 1 hónapos, most próbálom néha hasra fektetni. Ma amikor már unta a banánt, nyűgös lett, és egy pillanatra felemelte. Persze aztán visszazuttyant. :-)
2009. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én kb 2.5 hós koráig vártam, hogy majd meg tudja emelni, de csak ordított hason. aztán beszéltem a dokival, azt mondta, hogy nézessük meg,mert hanyatt is scak egyik irányba volt hajlandó nézni. kiderült, hogy nyaki izomletapadása van, így már elmúlt 3 hónapos, mikor először meg tudta emelni a fejét hason, néhány heti torna után. Elkésve még nem vagytok, de azért figyeld a viselkedését, a fejforgatását, ha úgy látod, hogy amúgy is sokkal jobban preferálja egyik oldalát, inkább beszéljétek meg a dokival a gyógytornász vizsgálatát. A tornász nekem azt mondta, hogy minél előbb kerül hozzá egy gyerkőc, akármilyen kicsi problémával is, sokkal könnyebben, gyorsabban rendezhető az izomzata!

Nem megijeszteni akartalak, csak gondoltam leírom, hogy én hogy jártam.

2009. ápr. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én születésétől fogva hason fektetem.Most 2 hónapos. Ő imád úgy aludni, sőt háton nem is akar csak a babakocsijában!

Ezért a kezdetektől emelgeti a fejét, és most már hosszú percekig tartja is.

2009. ápr. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.Mi is jarunk babatornara es van egy par gyakorlat amit itthon csinalunk.
2009. ápr. 30. 13:33
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem már a korházban felemelte a fejét és át is fordította a másik oldalra.
2009. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!