Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor, hanyadik honapban...

Mikor, hanyadik honapban kezdett ulni a babatok?

Figyelt kérdés
es ha leirnatok konkretan,hogy is kezdett felulni.koszike
2009. febr. 4. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:
4,5hós korától én már kitámasztva ültettem persze nagyon rövid ideig.Betöltötte a 6hónapot akkor már kuszott és akkor felült kezeivel felnyomta magát elötte 2hettel már próbálkozott de nem jött össze.Két hét kitartó próba után sikerült neki,de a kisfiam nagyon dacos amit elakar érni addig csinálja még nem sikerül.Rá pár napra felált a kiságyba.Most 9hós mult 1-2lépést önálloan tesz de még elesik gyorsan.Persze minden baba más.
2009. febr. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon ugyes a picid.remelem enyemnek is sikerul;))mi most 4,5honaposak vagyunk.neha en is kitamasztva ultetem,vagy ul az olemben.meg csak forogni tud,azt is inkabb hatrol hasra,kuszas jele csak annyi,hogy lokdosi magat a labaival,de nem megy neki.baratnom hivott tegnap akinek 4hos.a fia es tegnap eloszor felult magatol.tenyleg minden mbaba mas;)
2009. febr. 4. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6,5 hónaposan ült fel magától.Négykézlábról indulva tolta fel magát.És azon a héten el is kezdett mászni,ülni és felállni.Neki gyorsan ment,mert minden érdekli.De ne aggódj,valamelyik baba 7-8 hónapos korában ül fel először.
2009. febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszike
2009. febr. 4. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!