Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 9 napos a kislányom és...

Most 9 napos a kislányom és szájpenésze lett. Borax glicerinnel ecsetelem, de nem nagyon akar múlni. Nektek mi vált be? És mennyi idő alatt segített?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Borax után,amikor 2 hét alatt sem múlt,a dokinő felírt egy másikat,ami egy kicsit erősebb,az segített,de sokszor azért tud kiújulni,mert elég egy pici kis pötty,amit nem vesz észre az ember,és újra kezdődik,türelem,el fog múlni,ha úgy látod menjetek vissza,vagy beszélj a védőnővel.
2009. ápr. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! A babám most 6 hónaposan kapott szájpenészt.Eddig nem volt neki, 2 hete erős antibiotikumot kellett szednie, tönkre vágta a bélflórát és kijött. A bóraxos nekünk sem volt jó, mi Phlogosolt-t kaptunk, azt kamillával kellett higitani 3:1 arányban, a kamilla javára. De lehet a babád még nagyon pinduri ehhez. Állitólag van valamilyen spray ami nagyon jó de a nevét nem tudom most próbálom kideriteni, mert pár nap tünetmentesség után, most megint látok a kicsi szájában.Már 3.hete szenvedünk vele, mindent sterilizálok, adom neki a vitamint, a Normaflore-t.Jobbulást a picidnek!
2009. ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 29. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk bevált az ecsetelés, de én úgy csináltam, hogy szopi előtt bekentem a mellbimbómat vele, meg utána a cumiját is. Így eljutott mindenhova.
2009. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!