Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik hogy a sudokrémtől...

Létezik hogy a sudokrémtől pirosodott ki a segge?

Figyelt kérdés

már elég rég óta használjuk,de kb 3 napja látom,hogy a nyílásnál piros a bőr.a kaki azonnal ki van véve,tisztára törölve.a kajálások után(2,5-3 óra)mindig tiszta pelust kap.mitől lehet ez?

6hónapos a fiam.


2009. ápr. 29. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Most nyugodtan lepontozhattok,de hogy lehet ilyet irni,h a "segge"?????????????
2009. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Bocs de nekem is megütötte a fülemet hogy segg. Szerintem egy babának popsija van.
2009. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szeretném ha a kérdésemre válaszolnának és nem elemeznék a szavakat.amúgy meg mi mást írnék:popó?nem teljesen mindegy?!
2009. ápr. 29. 12:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel nevettem :D Szerintem próbálj ki egy másik félét, ha így marad, akkor más lehet a probléma.
2009. ápr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is előfordul néha, nem a krémtől van. Mondják, hogy lehet fogzástól is, gyakoribb széklettől, nálunk akkor is van amikor náthás. Vékonyan kell bekenni a krémmel, hogy lélegezzen a bőre, szellőztetni(pelenka nélkül) ha elég meleg van. Ennyi. Ameddig nem fáj neki, vagy nem sebesedik addig ez a kezelés elég.
2009. ápr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Bármi lehet, próbálj meg egy másikféle popsikrémet, legalábbis én ezt tenném. Meg ha már olyan helyen jársz, neked se ártana egy darab szappan tudod hogy kimosd vele a pofád, te irtad hogy mindegy milyen szót használunk hihi:-)))
2009. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát azért szerintem nem teljesen mindegy! A popsi szebb lett volna!
2009. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is nevettem mikor megláttam a kérdést. Nem kell mindent annyira komolyan venni.Az meg, hogy ki van pirosodva nálunk akkor fordul elő, ha kicsit keményebb kaka jön, és erőlködik. Nem lehet, hogy nálatok is ez a baj?
2009. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
SEGGSEGGSEGGSEGG
2009. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.Elvileg azóta van,mióta husis főzeléket kap.Jelzi,hogy érzékeny neki ha odanyúlok a bizonyos testrészéhez.

Szerintem az én babámra azt mondok amit akarok-és ebben semmi rosszat nem látok.Sajnos az ilyen hozzáállás miatt járok egyre kevesebbet erre az oldalra.Ahelyett hogy segítséget kapnák,kioktatnak a semmiért.

2009. ápr. 29. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!