Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos picimnek kiszáradt...

3 hónapos picimnek kiszáradt a bőr az arcán és a karján. A karján ki is pirosodott. Csak mosdókenőcsöt használunk. Mivel kezeljem, főleg az arcát?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem annakidején azt mondta a doktornéni hogy a gyógyszertári fürdető az testápolónak is lehet használni. Nálunk bevált amikor kipirosodott az alkarja a picúrkámnak. 2 napig kentem (naponta 2-3-szor) és eltünt. A lába is száraz volt azt parafinolajjal kentem.
2010. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Johnson & Johnson babaolajjal. Én a fülét is ezzel tisztítom, pontosabban pálcikával.
2010. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a bőrgyógyász a Gabi és a Johnson's termékeket nem dicsérte, fürdetőkrém + Lipobase krém (recept nélküli). Ez nagyon jól bevált, pár nap alatt szinte teljesen megszűnt a bőr szárazsága.
2010. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem a hidrophillum-os fürdető, az OTKI-s popsi krém és a szintén receptre kapható Cremor Aqosus (bocs, lehet, hogy nem jól írta,) vált be. A kiszárad arcbőrét 2 nap alatt helyrehozta a kisebbik lányonak. A nagyobbiknak meg Phantenolt javasoltak a születése után, mert a 41. héten született és nagyon ki volt ázva a bőre.
2010. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is a fürdetőt használtuk testápolóként.
2010. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ahol kipirosodott a pici karján a bőr, ott most már kicsit sebes, és elkezdett lehámlani a bőr. Hát ez meg mi akar lenni? Remélem, nem ekcéma!
2010. aug. 3. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor szeirntem ne próbálkozzál,hanem mutasd meg a gyerekorvosnak egészséges rendelésen.
2010. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy tényleg elviszem. Csak mi nem szeretünk azonnal orvoshoz menni minden panasszal.
2010. aug. 4. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!