Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Bella Happy pelenkatol nem...

A Bella Happy pelenkatol nem pirosodott ki a babatok popsija?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nemreg volt nagy akcio a Tescoban, gyanitom, hogy sokan vettetek, probaltatok ki ezt a pelenkat.

Mi is vettunk korabban, de azota sem mertem hasznalni, mert mindket gyermekem feneke ego voros lett 2-3 nappal azutan, hogy a pelenkat hasznalni kezdtuk es az is maradt, miutan elfogyott es masikat vettem, akkor elmult a pirossag. Akkor kezdtem gyanitani, hogy talan nem a fogzas lehetett a ludas, esetleg ez a pelenka.


De az ara meg nagyon jo volt a multkor, megsem mertem venni, nem er annyit, amennyit a gyermekeim komforterzete.


Erdekessegkeppen megkerdeznem, hogy nektek bevalt-e? Nem a kifolyasra gondolok, azzal nekunk nem volt gond, hanem arra, hogy birta-e a babatok bore?

Mert ha senki masnak nem volt ilyen gondja, akkor talan megis teszek vele meg egy kiserletet, ha lesz ujabb akcio, viszont ha ti is tapasztaltatok ezt, akkor egy eletre elfelejtem.


2010. okt. 8. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!nekünk nagyon bevált!akkor vettem mikor akciós volt!én amúgy pampers párti vagyok!de amikor azt használtuk semmilyen káros hatása nem volt!
2010. okt. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!

sajnos nekünk is ugyanazok a panaszok, mint nektek... először én is azt hittem a fogzás. de vettem most másfajtát, és 1 nap alatt elmúlt minden, pedig már annyira fájt neki, hogy nem is engedte letörölni popsitörlővel. 13 hónapos kisfiú, még a pöpös körül is vörös volt. Pedig nem érzékeny bőrű, még a legolcsóbb tescóstól sem volt baja.


Nem marat belőle? Mert megpróbálhatod újra, s ha nem lesz piros, akkor talán. Én már nem fogok venni tuti, mert nagyon durva volt szegénynek. :(

2010. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem, nem kipirosodott, hanem kivörösödött, szabályosan "lángolt" a feneke.

A nagyobbik 11 hós volt, amikor kórházba kerültem vele és ott ezt a fajtát kapta.

A kicsi pedig születéskor a csecsemő osztályon kapta. 1 nap után égett a feneke tőle, olyan ronda lett, alig tudtuk helyrehozni.


A kórházban amikor szóltam, azt mondták a csecsemősök, hogy sajnos a legtöbb baba/gyerek popsija nem bírja, ezért is javasolják hogy vigyünk másik pelust szülés utánra, illetve a kórházi bent tartózkodás idejére.

2010. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk nagyon bevált! Gyorsan vetem még 2 csomaggal. Most bontottuk fel a második csomaggal.
2010. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk is bevált.semmi baja a fenekének!

:)

2010. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk sincsen semmi gond vele, nem pirosodott ki a bőre.
2010. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs vele gondunk.
2010. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!