Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A naptól, melegtől kiütés...

A naptól, melegtől kiütés hogy néz ki? ha pelenkától (uj) van kiütése akkor a fenekén, derekán kellene lenni nem?

Figyelt kérdés
ababámnak uj pelenkát használunk, de a nagy meleg is akkor kezdödött igy most nem tudom hoigy mitöl pöttyös, piros, de este elhalványul, testszerte, de nem sok, föleg a nyakán és a tarkoján, kajátol nem az tuti mert diétán van.1 éves
2011. júl. 14. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

hát a nyakán tuti, hogy nem a pelenkától kiütéses ;)

vizezd nappal, az jót tesz

2011. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is van a melegtől kiütése,neki a tarkóján,hátán,esetleg a mellkasán fordul elő.Akkor szok lenni ha nagy meleg van,pici piros pöttyök vannak rajta.Én hintőporral szoktam bekenni.
2011. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az is lehet, hogy a nyála csípi ki. De persze lehet a melegtôl is, az izadság kicsípi. :)

2011. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a probléma. V. egy kis víz v. egy kis tejcsi v. nyál lefolyt a tokájához, nem vettem észre és bepált. Sudocremmel kentem, 2-3 nap alatt szépen elmúlt. Addig ne hintőzd, csak kend, mert a kettő együtt rosszabb.
2011. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!