Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A liliputi-pediped cipők jó...

A liliputi-pediped cipők jó választás lesz 7 hós babámnak, aki már régóta áll és lépeget és már lassan 2 kezét fogva vezetgetem-néha?

Figyelt kérdés
A lakásban nincs és nem is szeretnék rá cipőt adni-ezt rosszul teszem?ÉS ebben a pediped cipőkben kivihtem,ugye?Tehát az utcán sétálhat benne ugye?v igazából mire valók ezek a cipők?amolyan első lépés cipellő?
2009. ápr. 28. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én liliputit használok,az udvarra a 11 hós babámra.Én csak addig használom ezt(kizárólag)amíg nem tanul meg önállóan járni.utána már olyat veszek ami tartja a lábikóját!Az ortopédus szerint addig kell puhatalpú cipő amíg nem jár egyedül.De hallottam olyanról is,hogy sokáig használták ezeket a puhatalpú cipőket,és valaki már a 10 hósra rendes cipőt ad! Én az orvosra hallgatok,meg az ösztöneimre.
2009. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekünk is van már kemény talpú szandink ,ráadtam kiváncsiságból h mit szól hozzá---hát nem tudott benne totyogni sem,ezért gondoltam h vezsek neki pedipedet--szóval akkor használhatom kinnt is amikor pl a játszón vagyok vele és kiveszem a babakocsiból?
2009. ápr. 28. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod kintre a pedipedet. Nekünk van liliputi is meg pediped is és mindkettőt használjuk kint. Hosszabb túrákra inkább pediped, de a játszóra, kertbe,st simán a liliputi. Imádjuk!
2009. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!