Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kellene 4 óránként...

Mikortól kellene 4 óránként ennie?

Figyelt kérdés
Hat hetes babám öt kiló, eddig háromóránként vagy kicsit kevesebb mint háromóránként evett, igaz előfordult, hogy akár 5 órát is aludt. Ma a védőnő egy félmondatán agyalok. Azt mondta, hogy egy ötkilós gyereknek lassan 4 óránként kellene ennie. Mondjuk én is örülnék neki, de mivan ha szomjas, vagy még éhes? Nálatok hogy volt? Vagy szoktassam rá? Esetleg egy szoptatásnál etessem két mellből? most egyből szopik úgy 20 percet, de úgy érzem marad még benne. Most mi legyen? Eddig igény szerint szoptattam és ezt tartom jónak, csak olyan nehéz így bárhova is menni.
2009. ápr. 28. 15:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A rendszerrel nincs baj, csak nem mindegy hogy a babához igazitod e vagy hozzád. Ezt annak irtam aki kérdezte hogy miért baj ha van egy rendszer. Szerintem a babának egyébként is kialakul egy evési rendszere nagyjából 3 hós korára. És ő alakitja továbbiakban azt is hogy egy idő után sok e ez neki és ő magától fog átállni a 4 órás étkezésre. És ha az anyuka odafigyel, akkor észre fogja venni mikor van ez.
2009. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!