Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elegem van már a nagyon okos...

Elegem van már a nagyon okos anyából, anyósból, sógórnőből és azokból akiket felbújtottak ellenem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig azt találják meg 5 és fél hós lányom nevelésében, amikben szerintük hibázok, nem jól csinálok, és mindenkit bújtanak, mondják már el nekem, mert nem úgy nevelem a gyerekemet, ahogy ők csinálták vagy jónak gondokják, hanem ahogy én gondolom jónak.

Pl:6 hós korig szoptatni szeretném csak, úgy néz ki sikerül is, elég a tejem. Már három hónapja azt hallgatom: Miért nem adsz neki enni? ILyenkor már kell! (3 hósan) Biztosan unja már a tejet!

Ültessem bilire, mert szoknia kell. Az én lányom már 3 hósan bilizett és 9 hósan szobatiszta volt. Könyörgöm, még ülni sem tud igazán! Nem is beszélve arról, az idegrendszere holn érett meg rá?

Nagyon unom az ehhez hasonló beszólásokat, már nem nagyon tudok nem visszaszólni. Pedig nem szeretek vitatkozni. Csak nekem van ilyen buggyant rokonságom? Ti hogy viselitek el ezt?


2009. ápr. 28. 14:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
èn együttélek édesanyámmal,rengeteget segít nekem,de mikor beszól hogy ö már nekem meg a hugomnak 2 hónaposan répalét adott cukorral,a hajam feláll!Babókám 3 és fél hónapos és csak szopik,a víz sem kell neki,anya mindig eröszakolja,de elküldöm hiszen a kisfiam is mutatja hogy nem kell,kilöki a kicsi nyelvével,és mint tudom nincs is rá szügsége! A hugom anyósa mikor a kisfia 3 hónapos volt,nyomult a tápszerrel,hogy biztos azért sír a fia mert éhes! Az unokaöcsém 4 éves és a hugomnak még mindig van teje!Szoval nagy az isten állatkertje,én ha tanácskodnak azt válaszolom mindig,hogy majd megkérdezem a gyermekorvost! Fel a fejjel! Sok sikert!
2009. ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk apósom a sógorom nagyon okos.SZERINTED????Mivel apósom még "csak" 60 pár éves,a sógorom 40 pár,mondtam nekik,h hajrá,gyártsanak maguknak egy gyereket,és azt és akkor etetnek vele,amit és amikor akarnak.De engem hagyjanak békén a f*szságaikkal(jelzem 2 gyerekem van).Szval ne hagyd magad,a te gyereked!!!!!!!
2009. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:az apósom és a sógorom...
2009. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel, legyél erős, te csinálod jól. Ők még a kőkorszakban élnek, de ma már sokkal fejlettebb a világ. Sokat kutattak ezen a téren és az új irányelvek ennek a rengeteg kutatásnak az eredménye. Ezt nyugodtan megmondhatod nekik. Az anyetej a tökéletes táplálék a babaáknak 6 hós korukig mindenképpen. Azzal ha előbb kóstoltatsz vele, meg etetsz vele mást, csak azt teszed hogy valami sokkal értéktelenebbet adsz a babádnak az anyatej helyett. Egyébként is, nem ráér még egész életében rendes kajákat zabálni? Hova siettetnéd? Ezeket mind mondd meg nekik! A bilis dolog meg egy akkora hülyeség, hogy szerintem én körberöhögném őket a szemükbe!! :DD Ne aggódj nem vagy egyedül , az öregek, meg akik nem annyira fejlődnek a korral azok imádnak belepofázni a dolgokba. Velem is ezt csinálják. 6 hós a babám. Az apám pl. már 2 hósan krumplival etette volna. Ráadásul mindent becukrozna a teát, az almát stb. az idegeimre megy. De a legjobb leépitő szer az ha csak mosolyogsz és annyit mondasz nekik hogy le vannak maradva a korral . Ma már más időket élünk. Persze ilyenkkor jön az hogy hát ti is igy lettetek felnevelve, de csak vonj vállat és mondd azt hogy és? Ő meg nem igy lesz.

Kitartás!

2009. ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én sokszor békésen tűröm a rokonságot, de néha elszakad a cérna.

Utoljára anyukámmal közöltem, hogy valahogy megcsináltuk ezt a gyereket, valahogy fel is fogjuk nevelni anélkül, hogy belehalna.

Azóta béke van. Ahogy ismerem még pár hét és megint rám száll, akkor megint kiröppen valami kedves a számon és pár hétig béke lesz, (egy kisebb sértődős jelenet után).

2009. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!