Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen marha okos néhány nő?

Miért ilyen marha okos néhány nő?

Figyelt kérdés

pár hete volt egy kis dolgom a 2 hónapos babámat nem tudtam magammal vinni, ezért tesómékra szerettem volna bízni, de a nagyon okos élettársa közli velem, hogy már két hónaposan eheti a gyümölcsöt(barack befőtt) majd ő adni fog neki, hát nem mertem otthagyni a babát



a minap párom úgyszintén nagyon okos sógornője itt volt nálunk és mondja h most már igazán adhatok a babának répát levest, krumplit, mert az úgy kell



Mi a fenének adnék én neki akármit is mikor 2 hónapos babának nem is szabadna, meg annyi tejem van, hogy 3 gyereket vígan eletetgetnék.


kiakasztanak néha az okoskodó mindent tudó nők


2011. nov. 20. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Engedd el a füled mellett, mi mást tudsz csinálni?:)

Nem rosszindulatból mondom (nehogy magadra vedd:)), de ha volna még 3 porontyod ezen kívül, úgy engednéd el a füled mellett az ilyen beszólásokat, mint a sicc:)) Volna 1000 ennél nagyobb bajod is. Nehogy már ilyesmiken görcsölj:)))


A válasz a kérdésre: Azért iyen marha okosak, mert szeretik az észt osztogatni (magam is ilyen volnék, bár ilyen hülye tanácsokat én sem adnék neked:))

2011. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nemcsak a nok ilyenek.

nalunk a papa 3 honaposan rantottat akart neki adni..

es mar masfel eves kora ota mondogatja, hogy ludtalpas a gyerek, micsoda felelotlen vagyok, hogy nem viszem el ortopedushoz

jaj, most hirtelen beugrott egy csomo baromsag amit mondott..

a mamákról nem is beszélve..


szóval ez nem nemtől fugg :D

2011. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igaz nem nemtől, mert apám is megmondta, hogy a szülés az semmi ott nincs fájdalom, mert neki ezt megmondta egy orvos


azt hittem fejbe verem a kórházba

2011. nov. 20. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
A fent leírtakon kívül még 1000 "okos" tanácsot fogsz kapni ne aggódj! Röhögj rajtuk egy jó nagyot! Meg kell szépen mindenkit hallgatni és szelektálni. Ami tetszik, azt alkalmazod, ami nem azt eldobod! És még te is kitalálsz egy csomó praktikát majd hidd el!
2011. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 porcukormókus ***** válasza:

Nyugi, mindenkinek jut egy-két jótanács, sajna én sem úszom meg. Nem kis harcomba került, hogy a férjem anyukája elfogadja, hogy én csak 6hónaposan szeretném megkezdeni a kóstoltatást. Néha még most is próbálkozik, de mostmár AZÉRTSEM, pedig már csak 2-3hét van hátra.

De a legjobb tanácsa az volt, hogy "idegesítsem" (simogassam) a kisbabám szempilláját, mert akkor hosszabbra fog nőni..

Ne kérdezzétek, honnan szedte ezt..

2011. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 wartburg353s ***** válasza:
Ezekkel az irritáló dolgokkal szerintem mindnyájan szembesülünk. A saját anyámat is elég nehéz volt leszerelni, amikor az anyatejes, jól táplált gyerekemet krumplival akarta etetni 3 hónapos korában. Pedig emlékezett, hogy én annak idején egy napig szenvedtem egy nagyobb adagtól... Tarts ki, ne törődj ezekkel a véleményekkel, én ha végképp nem bírtam, azt hazudtam pl. az anyósomnak, hogy a gyerekorvos azt mondta, amit én gondolok, ettől megnyugodott és békén hagyott.
2011. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne is mond! Engem is kiakaszt az a sok okos a környezetemben! De az még hagyján, hogy elmondja a véleményét, de a saját gyerekén kísérletezzen ne az enyémen! Tán több jogom van eldöntenem, hogy én mit, hogyan szeretnék! Ne hagyd magad!
2011. nov. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!