Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 5hónapos múlt 24....

A kisfiam 5hónapos múlt 24. én! Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Mit kell már csinálnia egy 5hós babának? Az enyém alig akar hason feküdni. Nem tudja tartani magát rendesen. De hátáról a hasára fordul és vissza is. Egyedül nem tud ülni. Mindig eldől. Ha az ölembe ültetem, felrúgja magát, úgy is hagyja elég sokáig, de összerogynak a kis lábai. Egyedül iszik cumisüvegből, játékokkal játszik, csörgőt egyik kezéből átvesz a másikba. Ha a babakocsiban fekszik, kapaszkodik és ülő helyzetbe húzza magát..

Nem mászik még....valami gond lehet??


2009. ápr. 28. 09:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
az enyem pont 5 honapos. o meg nem is forog, nemhogy masszon. viszont a kezecskeje olyan ugyes, h a 7 honapos babaknak leirt dolgokat is megcsinalja. meg nem aggodom, mert szerintem o is hamarosan megfordul, mert az oldalara mar siman megy neki, csak meg a keze utban van ezert nem tud atfordulni.
2009. ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az en lanyom 22-en toltotte be 5 honapjat.Es ugyanazt tudja amit a te babad. Ahogy leirtak a tobbiek is semmirol nem vagytok lemaradva es naprol-napra uj dolgokat csinal, pl tegnapelottol meg tudja a babam fogni a labat,labujjat..
2009. ápr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem sem kellene még mászniuk:),és ülniük sem :)!


Az én kisfiam 1 hete kezdte el magát

hason húzni előre,és hátra is löki magát,

de ez még szerintem nem kúszás!

2009. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!