Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért áradozik mindenki...

Miért áradozik mindenki mindig a gyerekéről?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy szülő elfogult és ezzel minden rendben is van! De annyira mulatságos, hogy vannak szülők akiknek a gyereke a "leg" mindenben, a legszebb, legokosabb, legtündéribb! Miért kell így ajnározni a gyereket, miközben meg lehet, hogy aranyos, de egyáltalán nem szép vagy okos...
2009. ápr. 27. 19:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
20:25 igazad van velem is akkar egy csaj barátkozni de csak az ö gyereke a téma azén kicsikémre rá se néz na akkor most hogy legyek vele kedves barátnő!? Én mindig megcsodálom a kicsikéjét és kérdezek felöle de ö soha az én babámrol . Végülis én elmondom kérdezés nélkül is a mondani valomat de már unom a csajt!!!
2009. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi!!Rosszul írtam nem 20:25 hanem 20:50!!!!!!!!!!!
2009. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az ellenpélda. Engem mindig azért csesz le a párom, mert én meg mindig azt mondom, hogy mit nem csinál még a gyerek. 11 hónapos, a mozgásfejlődése elég lassú, de mentálisan nagyon ott van a kölyök. Ennek ellenére én mindig azért panaszkodom, hogy miért nem mászik már...
2009. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
a helyedben elgondolkoznék h miért zavar
2009. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én meg az a típus vagyok, aki inkább hallgat a sajátjáról. Ha kérdeznek, válaszolok persze. Vhogy így szoktam pl: igen, már fordul minden irányba, de még nem mászik. Igen, gyönyörű a szeme, de még biztosan változik.

És mindig érdeklődök, vagy teszek egy kedves megjegyzést a másik babáról (milyen nagyot nőtt, milyen szép sűrű a haja,...). Nekem is jól szokott esni, ha az enyémhez van 1-2 jó szavuk, így aztán igyekszem viszonozni.

De körbeajnározni senkiét sem vagyok hajlandó! Ezért zavarba szoktam jönni, ha vki ezt csinálja a lányommal.

Alapból nem dicsekszek vele, úgyis mki látja, h csodálatos! ;) :D

2009. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!