Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért áradozik mindenki...

Miért áradozik mindenki mindig a gyerekéről?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy szülő elfogult és ezzel minden rendben is van! De annyira mulatságos, hogy vannak szülők akiknek a gyereke a "leg" mindenben, a legszebb, legokosabb, legtündéribb! Miért kell így ajnározni a gyereket, miközben meg lehet, hogy aranyos, de egyáltalán nem szép vagy okos...
2009. ápr. 27. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Aki túlzásba viszi, azt én se értem. De neked van gyereked? És szép vagy csúnya? Okos vagy buta? Ha igen, és nem azt válaszoltad, hogy szép és okos, akkor meglepődnék, de mindegy. Én nem vagyok elfogult, de a lányom szép, okos és egy angyal :)
2009. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Minden anyának a saját gyereke a "leg"...persze én nem viszem túlzásba, jobb az, ha mások mondják, de azért büszke vagyok rá...mert ő az enyém..:)

4 hós kislány anyukája

2009. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sportoltam, és a szüleim minden egyes érmet elvittek a nagyszülőknek bemutatni, akik pedig a faluban körbejárták velük az ismerősöket! Biztosan nagyon büszkék voltak rám, de azt hiszem ha az ember büszke a gyerekére, meg ha körbehordozza mint a véres kardot és ajnározza, az nem ugyanaz. Én a legbüszkébb vagyok a sajátomra, szép, okos, értelmes, és minden porcikájában tökéletes, de sosem ajnározom társaságban, hogy ő miket tud. Úgyis mindenki látja!
2009. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Én pontosan udom, miben nem olyan tökéletes a gyerkőcöm, de imádom, mert az enyém:) De nem ajnározom feleslegesen pláne nem úgy ahogy egyesek, hogy még alig találkozunk, már "kinyilik a zsák" és csak öntik ki belőle miért tökéletes ügyes fantasztikus a gyerekük:) aztán én meg ájuljak el tőle:))

Egyébként mindenki szereti azt hinni hogy csak ő képes ilyen nagyszerüt alkotni:)) Meg ha ilyen tökéletes a gyerek az nem véletlen hiszen a szüleiből van, ergo ők is TÖKÉLETESEK:)) csupa nagybetűvel:)

de ennél nagyobb bajunk sose legyen:)

2009. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Majd, ha lesz gyereked, megkapod erre a választ.

Addig meg csak töprengj, és irigykedj a többi anyukára.

2009. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

van gyermekem, és tényleg ő a legszebb! :)

Azokról az anyukákról beszélek akik a társaságomban dícsérik agyba-főbe a gyereküket, én meg nem vagyok ilyen és csak hallgatom, miközben tudom, hogy nincs igaza...

2009. ápr. 27. 20:21
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
az én anyukám engem soha nem dicsért mai napig nem tud olyan lenni de a rokon a lányárol még mai napig ja és a kozmetikusom az unokájárol ..Hát unalmas nagyon.De az anyukámnak mindig mondtam anyu te is dicsekedjél roluk de ö nem tud olyan lenni.
2009. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én is elkezdeném magasztalni a saját gyerekemet. Én ezért nem járok inkább rendszeresen ilyen társaságokba. Csak a barátnőim picurjai érdekelnek.
2009. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Értem mire gondolsz :)

Az én fickóm szerintem a legaranyosabb pasi a világon, de jól tudom, hogy nem a legszebb és bizonyos dolgokban rendkívül okos, más dolgokban meg a szomszéd gyerek a legokosabb. Ettől függetlenül fülig szerelmes vagyok belé :D


Nagyon hamar felállt, de nem dicsekszem vele senkinek, mert tudom, hogy nem jó a lábának hogy ennyire siet... tehát baromságokkal nem dicsekszem.


Kicsit más téma, de azért leírnám, hogy engem meg az idegesít, amikor az anyukák meg sem hallgatják egymást. Ha mindenkinek úgy kezdődik a mondata, hogy "az enyém..." , persze tudom én hogy mindenki a sajátjáról szeret beszélni, mesélni (én is :) , de azért néha álljunk már meg és próbáljunk a másikra is figyelni :)

2009. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
eljes mértékig egyetértek az utolsóval!!!!!!
2009. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!