Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viszed betegen a gyereket...

Viszed betegen a gyereket közösségbe?

Figyelt kérdés

Már nagyon elegem van azokból az anyukákból, akik nem bírnak otthon megülni és viszik a beteg gyereket játszótérre, játszóházba, könyvtárba, játékboltba és szórják szét mindenfelé a ragályt. Megmagyarázná valaki, hogy ezt miért csinálják? Önzésből? Nem tudnak pár napot otthon tölteni a gyerekkel kettesben?


Az utóbbi időkben kétszer kapott el a babám ilyen gyerekektől egy jó kis vírust, most megint itthon szenvedünk, mert taknyol és fáj a torka (tegnap épp a turkálóban volt egy 3 év körüli kislány, aki 10 percen át köhögött, végül mi jöttünk ki).


Ha beteg a gyerek, hiába kúrálom ki itthon, mert a felelőtlen szülők miatt úgyis megint összeszed valamit.

Arról már nem beszélve, hogy milyen tortúra ez egy 1 éves gyerekkel, orvos, gyógyszerek, orrszívás, éjszaka óránként ébredés.... mindezt a felelőtlen, csak magukra gondoló szülők miatt. Ha az ő gyereke beteg, legyen a másé is.


AKI BETEG, MARADJON OTTHON!


2011. szept. 29. 20:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Még csak annyi, hogy hidd el tényleg nem bántásból írtam az utolsó választ, vagy mert kötekedni akarok csak tudom, hogy milyen rossz amikor csúnyán néznek az emberre, mert köhög a gyerek (vagy ő maga) pedig az illető tudja, hogy nem beteg. Mégis lesújtó nézést kap idegen emberektől vagy éppen úgy kezelik, mintha leprás lenne.


A babádnak pedig jobbulást!!!

A

2011. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem aki köhög az maradjon otthon! Egy köhögéssel milliónyi baktériumot lövell ki a gyerek a szájából, ami simán lehet hogy a másikat megbetegíti, erre semmilyen orvos nem adhat garanciát, hogy bakteriális fertőzést nem terjeszthet egy köhögő gyerek.
2011. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Drága Utolsó!

Adj hálát, hogy nincs se asztmás se kruppos gyereked!

Mert akkor ezt Te sem gondolnád komolyan...

2011. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó hozzászólóval!!! Egy asztmás gyerek van, hogy egész évben köhög, de a fűtési szezonban biztos. na most én otthon maradok vele szívesen, ha te meg fizeted az otthon tartózkodásomat. Tény és való, hogy sűrűn el kell vinni orvoshoz, mert van, hogy a köhögés bedurvul és beteg lesz, de csak tudja már egy orvos, hogy mikor fertőz a gyerek!
2011. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!